ckks-logo

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych

Medycznych Edukacji i Biznesu

Orzeł

ADEPT Personal Trainer

  1. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  2. mgr Kacper Półtorak Fizjotarapeuta
  3. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy

Animator

  1. Angelika Sikora Animator
  2. mgr Magdalena Januszkiewicz Animator

DIETETYKA KLINICZNA

  1. dr Patrycja Caban Dietetyk Kliniczny
  2. mgr Michał Wandzel Dietetyka Kliniczna i Sportowa
  3. Monika Bazylczuk

DIETETYKA SPORTOWA

  1. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  2. mgr Karol Makiel Dietetyk
  3. mgr Michał Wandzel Dietetyka Kliniczna i Sportowa
  4. Monika Bazylczuk

FITNESS

  1. Agnieszka Wiśniecka Instruktor Fitness
  2. Joanna Zomerfeld (Instruktor Fitness)
  3. Katarzyna Kowalska Instruktor Fitness
  4. Katarzyna Pińska (Instruktor Fitness, Trainer Nike Poland)
  5. Magdalena Łojewska (Instruktor Fitness)
  6. mgr Agata Krzemińska Instruktor Fitness Warszawa
  7. mgr Agnieszka Gabrylewska Instruktor Fitness
  8. mgr Agnieszka Jarek mgr WF, Instruktor Fitness
  9. mgr Anna Horobiowska Instruktor Fitness
  10. mgr Dorota Religa Instruktor Fitness Warszawa
  11. mgr Edyta Michalak Trener Personalny, Fitness
  12. mgr Edyta Szymkiewicz-Tarka Instruktor Fitness
  13. mgr Ewa Dul Instruktor Fitness
  14. mgr Hubert Wawryniuk trener personalny,instruktor Fitness,Trener przygotowania Motorycznego, tancerz.
  15. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  16. mgr Julita Rzewucka Instruktor Fitness
  17. mgr Katarzyna Budny mgr WF , Instruktor Fitness
  18. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  19. mgr Katarzyna Santolak Instruktor Fitness
  20. mgr Maciej Karanowski trener personalny, instruktor fitness
  21. mgr Monika Budzicka mgr WF, Instruktor Fitness

FIZJOTERAPIA W SPORCIE

  1. mgr Andrzej Gładoch Fizjoterapeuta
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  4. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii

KAJAKARSTWO

  1. mgr Marcin Sztejmer instruktor Kajakarstwa

KIEROWNIK WYPOCZYNKU

  1. dr Marek Janiak Kierownik Wypoczynku
  2. mgr Ewelina Cienciała
  3. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B

KITESURFING

  1. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa

KULTURYSTYKA

  1. Łukasz Brożyna Trener Personalny

ŁYŻWIARSTWO

  1. Ada Tymczak Instruktor Łyżwiarstwa
  2. mgr Martyna Chojnacka Instruktor Łyżwiarstwa
  3. Sebastian Kochaniec Instruktor Pływania

MASAŻ I i II

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ KLASYCZNY

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ SPA

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Zdzisław Rudziński

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  4. mgr Piotr Bitdorf fizjoterapeuta, nauczyciel anatomii , fizjologii i masażu

NARCIARSTWO BIEGOWE

  1. mgr Dawid Matwijów mgr Wychowania Fizycznego

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

  1. Bartek Witkiewicz Instruktor Narciarstwa
  2. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa
  3. mgr Grzegorz August Instruktor Narciarstwa
  4. mgr Jacek Link mgr WF, Instruktor/Wykładowca CKKS
  5. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  6. mgr Sławomir Grzegorzek Instruktor Narciarstwa

NORDIC WALKING

  1. mgr Kamil Dzietczyk mgr WF, Instruktor Nordic Walking i Lekkoatletyki
  2. mgr Sylwia Telatyńska Instruktor Nordic Walking, pedagog

PIERWSZA POMOC

  1. Jakub Sokołowski Ratownik medyczny
  2. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  3. lic. Diana Michalczuk
  4. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  5. mgr Kamil Rymowicz Ratownik Medyczny
  6. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii
  7. mgr Mateusz Ferens mgr WF, Instruktor Pływania i PPP)
  8. mgr Paweł Oniszczuk
  9. Sylwia Pykacz Pielęgniarka, Ratownik Medyczny

PIŁKA NOŻNA

  1. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B
  2. mgr Sławomir Soliński (mgr WF, Trener UEFA A)

PIŁKA RĘCZNA

  1. mgr Janusz Szeszko Trener II klasy
  2. mgr Krzysztof Przybylski trener piłki ręcznej I klasy
  3. mgr Łukasz Kandora trener piłki ręcznej II klasy
  4. mgr Maciej Szestakow Instruktor Piłki Ręcznej
  5. mgr Wojtek Pieńczewski Trener II klasy
  6. mgr Zygmunt Kamys Trener Piłki ręcznej

PIŁKA SIATKOWA

  1. dr Damian Pawlik Trener Przygotowania Motorycznego,
  2. Mariusz Wiktorowicz Trener siatkówki, Trener mentalny
  3. Marlena Mieszała Trener Siatkówki
  4. mgr Iwona Kandora Instruktor Piłki Siatkowej
  5. mgr Paweł Wrzeszcz Trener klasy mistrzowskiej piłki siatkowej
  6. mgr Rafał Jarząbski mgr WF, Trener Piłki Siatkowej
  7. mgr Ryszard Wolski (mgr WF, Trener Piłki Siatkowej)

PŁYWANIE

  1. Bartłomiej Malinowski Instruktor Pływania
  2. mgr Aleksandra Zackiewicz Trener II Klasy Pływania
  3. mgr Bogusław Jarek Instruktor Pływania
  4. mgr Jakub Adam Trener II Klasy Pływania i Triathlonu
  5. mgr Jakub Słowikowski Trener II Klasy Pływania
  6. mgr Janusz Styrna mgr WF, Instruktor Pływania
  7. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  8. mgr Magdalena Gmerek mgr WF, Instruktor Pływania i Windsurfingu
  9. mgr Marcin Rodak Instruktor Pływania
  10. mgr Maurycy Włoka (mgr WF, Trener Personalny)
  11. mgr Mirosław Fic Trener Pływania
  12. mgr Rafał Wiak (mgr WF, Instruktor Pływania)
  13. mgr Sebastian Karczewski mgr WF
  14. mgr Sebastian Korus Instruktor Pływania
  15. Michał Żurek Trener II Klasy Pływania
  16. Piotr Sołśnia Instruktor Pływania
  17. Sandra Magdziak Instruktor Pływania
  18. Zuzanna Dziubińska Instruktor Pływania

Prewencja w sporcie

  1. Dawid Gadula fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego
  2. mgr Anna Tarsińska Trener Personalny

SAMOOBRONA

  1. Arkadiusz Strzelczyk Samoobrona
  2. Kacper Formela Instruktor Samoobrony
  3. Łukasz Grochowski (Trener MMA Okniński Team)
  4. mgr Kamil Sobol mgr WF, Instruktor Kajakarstwa, Trener Taekwondo
  5. mgr Tomasz Lewandowski (mgr WF, Instruktor Sztuk Walki)
  6. Michał Radajewski Instruktor Samoobrony
  7. Tomasz Maziarz (Instruktor Sztuk Walki)

SNOWBOARD

  1. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa
  2. Krzysztof Chmielewski (Instruktor CKKS)
  3. mgr Jacek Link mgr WF, Instruktor/Wykładowca CKKS

Sternik Motorowodny

  1. mgr Paweł Oniszczuk

SURVIVAL

  1. mgr Wojciech Zarzeczny Instruktor Survivalu
  2. Sławomir Chilmon Instruktor Survivalu

SYSTEMY KULURYSTYCZNE

  1. Mariusz Król Trener Personalny

TANIEC

  1. Jacek Bajor mgr WF, Instruktor Tańca
  2. Maciej Matczak Trener Tańca
  3. Marcin Węgrzynek Instruktor Tańca
  4. mgr Bartosz Skrzypek Instruktor Tańca
  5. mgr Dorota Kowalczyk Instruktor Tańca
  6. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  7. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  8. mgr Sylwia Krajewska Trener Tańca
  9. Wojciech Rozwałka zawodowy tancerz, instruktor tańca

TAPING

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

TENIS STOŁOWY

  1. Barbara Czyżewska Instruktor tenisa stołowego

TENIS ZIEMNY

  1. Łukasz Korulski Trener Tenisa Ziemnego
  2. Maciej Dobaczewski Trener Tenisa Ziemnego
  3. Maciej Mikita (Trener Tenisa Ziemnego
  4. mgr Katarzyna Lubian Instruktor Tenisa Ziemnego
  5. mgr Tomasz Łaciński (mgr WF, Trener Tenisa Ziemnego)

TERAPIA MANUALNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Kacper Półtorak Fizjotarapeuta

The Challenger Sale

  1. mgr Mateusz Mrozowski Trener Sprzedaży

TKANKI MIĘKKIE

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta

TRENER PERSONALNY

  1. Artur Topolewski Trener Personalny
  2. Łukasz Brożyna Trener Personalny
  3. Łukasz Grochowski (Trener MMA Okniński Team)
  4. Maciej Piotrowski Trener Personalny
  5. Marcin Piechota Instruktor Kulturystyki, Trener Personalny
  6. Mariusz Król Trener Personalny
  7. mgr Adrian Piechówka Trener Personalny
  8. mgr Dariusz Jaciubek trener personalny
  9. mgr Edyta Michalak Trener Personalny, Fitness
  10. mgr Hubert Wawryniuk trener personalny,instruktor Fitness,Trener przygotowania Motorycznego, tancerz.
  11. mgr inż. Łukasz Burnos Trener Personalny
  12. mgr inż. Małgorzata Szarkowska Trener Personalny
  13. mgr Jakub Gozdur Trener Personalny
  14. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  15. mgr Karol Makiel Dietetyk
  16. mgr Katarzyna Baranowska Trener Personalny
  17. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  18. mgr Łukasz Jendrychowski Trener Personalny
  19. mgr Maciej Karanowski trener personalny, instruktor fitness
  20. mgr Marcin Markuszewski Trener Personalny
  21. mgr Marta Cieślak Trener personalny, Instruktor Fitness
  22. mgr Mateusz Pawlikowski Trener Personalny
  23. mgr Maurycy Włoka (mgr WF, Trener Personalny)
  24. mgr Michał Domaracki Trener Personalny
  25. mgr Michał Wiszowaty mgr WF, Trener Personalny
  26. mgr Monika Kastelik Trener Personalny
  27. mgr Patryja Szydłowska (Trener Personalny Instruktor Fitness, Pole Dance)
  28. mgr Paweł Saniewski Trener Personalny, mgr WF
  29. mgr Piotr Kołodziejczyk Trener Personalny
  30. mgr Piotr Pardus Trener Personalny
  31. mgr Piotr Pawłowski Trener Personalny
  32. mgr Robert Banasiuk Trener Personalny
  33. mgr Szymon Antos Trener Personalny
  34. Michał Paćko
  35. Monika Bazylczuk
  36. Paweł Smolik Trener Personalny
  37. Przemysław Wołoszyn Trener Personalny

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

  1. Dawid Gadula fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego
  2. dr Damian Pawlik Trener Przygotowania Motorycznego,

TRENING MOTORYCZNY

  1. Mariusz Król Trener Personalny
  2. mgr Wojciech Bańbuła Trener Przygotowania Motorycznego
  3. Paweł Smolik Trener Personalny

Trening Umiejętności Społecznych

  1. mgr Anna Skóra - Ziniewicz

UNIHOKEJ

  1. mgr Artur Kasperek mgr WF, Reprezentant Kadry Narodowej
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

USG

  1. dr hab. Dawid Łochyński Fizjoterapeuta
  2. dr Marcin Grześkowiak Fizjoterapeuta

WINDSURFING

  1. dr Mateusz Ziemba Instruktor Windsurfingu
  2. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa
  3. mgr Maciej Michał Bajbak mgr WF. Instruktor/Wykładowca AWF i CKKS

WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Ewelina Cienciała
  3. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  4. mgr Marcin Rodak Instruktor Pływania
  5. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B
  6. Sylwia Kaczor Wychowawca Kolonijny i Kierownik Grup

ZDROWY KRĘGOSŁUP

  1. mgr Anna Tarsińska Trener Personalny
  2. mgr Dorota Religa Instruktor Fitness Warszawa
  3. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  4. mgr Izabela Niedziółka Zdrowy Kręgosłup
  5. mgr Marta Pajdzik Zdrowy Kręgosłup
Sport Fizjoterapia Oświata Biznes Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS