tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

ADEPT Personal Trainer

  1. mgr Kacper Półtorak mgr Fizjoterapii

Aktywność kobiet w ciąży

  1. dr Dominika Zapotoczna dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Dominika Styrna mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Magdalena Piwowarska mgr Fizjoterapii

ANIMACJA DZIECI I MŁODZIEŻY

  1. mgr Agnieszka Cienciała mgr Kulturoznastwa

DIETETYKA KLINICZNA

  1. dr Patrycja Maniukiewicz-Caban dr Nauk w Zakresie Agronomii

DIETETYKA SPORTOWA

  1. mgr Karol Makiel mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Monika Arasimowicz mgr Wychowania Fizycznego

FITNESS

  1. dr Dominika Zapotoczna dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. Katarzyna Kowalska Filologia
  3. Katarzyna Pińska Tancerz Międzynarodowej Klasy S
  4. mgr Agnieszka Gabrylewska mgr Wychowania Fzycznego
  5. mgr Anna Horobiowska mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Edyta Michalak mgr Wychowania Fzycznego
  7. mgr Edyta Szymkiewicz-Tarka mgr Wychowania Fizycznego
  8. mgr Hubert Wawryniuk mgr Wychowania Fizycznego
  9. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  10. mgr Julita Rzewucka mgr Wychowania Fzycznego
  11. mgr Katarzyna Santolak Instruktor Fitness
  12. mgr Maciej Karanowski mgr Wychowania Fzycznego
  13. mgr Magdalena Piwowarska mgr Fizjoterapii
  14. mgr Maja Zajkowska mgr Wychowania Fizycznego
  15. mgr Monika Budzicka mgr Wychowania Fizycznego
  16. mgr Sara Matelska mgr Pedagogiki
  17. Urszula Wołoszyn Intruktor Fitness, Trener Personalny

FIZJOTERAPIA W SPORCIE

  1. mgr Aleksandra Kociuk mgr Fizjoterapii
  2. mgr Andrzej Gładoch mgr Fizjoterapii
  3. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii
  4. mgr Wiktor Przepióra mgr Fizjoterapii

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  3. mgr Joanna Iwaszko mgr Fizjoterapii
  4. mgr Magdalena Piwowarska mgr Fizjoterapii
  5. mgr Wiktor Przepióra mgr Fizjoterapii

GIMNASTYKA SPORTOWA

  1. Michał Bogus Trener Gimnastyki Sportowej

JAK UCZYĆ BY NAUCZYĆ

  1. mgr Agnieszka Cienciała mgr Kulturoznastwa

KAJAKARSTWO

  1. mgr Marcin Sztejmer mgr Wychowania Fizycznego

KIEROWNIK WYPOCZYNKU

  1. dr Wiktor Tylek dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Ewelina Cienciała mgr Pedagogiki Specjalnej
  3. mgr Jadwiga Szymańska mgr Pedagogiki
  4. mgr Marcin Brzeski
  5. mgr Marta Świrdowska mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Wojciech Piątkowski

KOMUNIKACJA Z DZIECKIEM

  1. mgr Agnieszka Cienciała mgr Kulturoznastwa

ŁYŻWIARSTWO

  1. mgr inż. Ada Tymczak mgr Architektury

MASAŻ I i II

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ KLASYCZNY

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ SPA

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. mgr Arkadiusz Bohonos mgr Fizjoterapii
  3. mgr Zdzisław Rudziński mgr Fizjoterapii

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Piotr Bitdorf mgr Fizjoterapii

NARCIARSTWO BIEGOWE

  1. mgr Dawid Matwijów mgr Wychowania Fizycznego

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

  1. mgr Grzegorz August mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Jacek Link mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Karol Babynko mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Sławomir Grzegorzek mgr Wychowania Fizycznego
  5. Szymon Medyński Instruktor Narciarstwa

NORDIC WALKING

  1. Ireneusz Popławski Instruktor Nordic Walking
  2. mgr Kamil Dzietczyk mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Sylwia Telatyńska mgr Pedagogiki

PIERWSZA POMOC

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. mgr Kamil Rymowicz Ratownik Medyczny
  3. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii
  4. mgr Konrad Rechnio mgr Wychowania Fizycznego, Ratownik Medyczny
  5. mgr Mateusz Ferens mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Michał Lupa mgr Fizjoterapii
  7. mgr Paweł Oniszczuk mgr Wychowania Fizycznego
  8. Sylwia Pykacz Pielęgniarka, Ratownik Medyczny

PIŁKA NOŻNA

  1. mgr Marta Świrdowska mgr Wychowania Fizycznego

PIŁKA RĘCZNA

  1. mgr Janusz Szeszko mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Krzysztof Przybylski mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Łukasz Kandora mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Wojtek Pieńczewski mgr Wychowania Fizycznego

PIŁKA SIATKOWA

  1. mgr Iwona Kandora mgr Zarządzania i Marketingu
  2. mgr Mariusz Wiktorowicz mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Paweł Wrzeszcz mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Rafał Jarząbski mgr Wychowania Fizycznego
  5. mgr Ryszard Wolski mgr Wychowania Fizycznego

PŁYWANIE

  1. mgr Adrian Parśniak Trener Pływania
  2. mgr Aleksandra Zackiewicz mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Bogusław Jarek mgr Wychowania Fzycznego
  4. mgr Jakub Słowikowski Trener II Klasy Pływania
  5. mgr Janusz Styrna mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Karol Babynko mgr Wychowania Fizycznego
  7. mgr Karolina Czakańska mgr Wychowania Fizycznego
  8. mgr Magdalena Gmerek mgr Wychowania Fizycznego - Edukacja fizyczna w późnej dorosłości
  9. mgr Marcin Rodak mgr Wychowania Fizycznego
  10. mgr Maurycy Włoka mgr Wychowania Fizycznego
  11. mgr Mirosław Fic mgr Wychowania Fizycznego
  12. mgr Piotr Mikłosz mgr Wychowania Fizycznego
  13. mgr Sebastian Karczewski mgr Wychowania Fizycznego
  14. mgr Sebastian Korus mgr Wychowania Fizycznego
  15. Michał Żurek Trener II Klasy Pływania
  16. Piotr Sołśnia Instruktor Pływania

Pływanie Korekcyjne

  1. dr Anna Ogonowska-Słodownik dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Mirosław Fic mgr Wychowania Fizycznego

Prewencja w sporcie

  1. mgr Anna Tarsińska mgr Fizjoterapii
  2. mgr Dawid Gadula mgr Wychowania Fizycznego

SAMOOBRONA

  1. Arkadiusz Strzelczyk
  2. mgr Kamil Sobol mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Łukasz Sawder Instruktor Samoobrony

SNOWBOARD

  1. mgr Jacek Link mgr Wychowania Fizycznego
  2. Szymon Medyński Instruktor Narciarstwa

SQUASH

  1. mgr Klaudyna Zarówna mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Magdalena Kamińska mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Przemysław Atras Trener Squasha

Sternik Motorowodny

  1. mgr Paweł Oniszczuk mgr Wychowania Fizycznego

Suche Igłowanie

  1. mgr Łukasz Muszyński PT, MT, OMPT Terapeuta manualny & Instruktor

SURVIVAL

  1. mgr Krzysztof Lasecki mgr Wychowania Fizycznego
  2. Sławomir Chilmon Instruktor Survivalu

TALENTY I MOCNE STRONY DZIECKA

  1. mgr Agnieszka Cienciała mgr Kulturoznastwa

TANIEC

  1. mgr Anna Szaniawska mgr Pedagogiki
  2. mgr Bartosz Skrzypek mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Dorota Kowalczyk mgr filologii polskiej
  4. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  5. mgr Klaudia Kowalczyk mgr Fizjoterapii
  6. mgr Sara Matelska mgr Pedagogiki
  7. Natalia Rudnik Instruktor Tańca
  8. Sylwia Krajewska Trener Tańca
  9. Tomasz Rachwalski Tancerz międzynarodowej klasy S

TAPING

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

TENIS STOŁOWY

  1. mgr Daria Łuczakowska mgr Wychowania Fizycznego

TENIS ZIEMNY

  1. Łukasz Korulski Trener II KlasyTenisa Ziemnego
  2. mgr Adam Musiał mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Katarzyna Lubian mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Tomasz Łaciński mgr Wychowania Fizycznego - Edukacja fizyczna w późnej dorosłości

TERAPIA MANUALNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Kacper Półtorak mgr Fizjoterapii

The Challenger Sale

  1. mgr Mateusz Mrozowski Trener Sprzedaży

TKANKI MIĘKKIE

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia

Trener Klisteniki i Street Workout

  1. mgr Marek Pasierbski mgr Wychowania Fzycznego
  2. mgr Michał Chmiel mgr Wychowania Fzycznego
  3. mgr Piotr Szwiec mgr Wychowania Fzycznego

TRENER PERSONALNY

  1. Maciej Piotrowski Trener Personalny
  2. Marcin Piechota Instruktor Kulturystyki, Trener Personalny
  3. mgr Damian Archacki mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Dariusz Jaciubek mgr Wychowania Fizycznego
  5. mgr Edyta Michalak mgr Wychowania Fzycznego
  6. mgr Hubert Wawryniuk mgr Wychowania Fizycznego
  7. mgr inż. Łukasz Burnos mgr WychowaniaFizycznego
  8. mgr inż. Małgorzata Szarkowska Trener Personalny
  9. mgr Karol Makiel mgr Wychowania Fizycznego
  10. mgr Katarzyna Baranowska Trener Personalny
  11. mgr Łukasz Jendrychowski mgr Wychowania Fizycznego
  12. mgr Maciej Karanowski mgr Wychowania Fzycznego
  13. mgr Marcin Markuszewski mgr Wychowania Fizycznego
  14. mgr Marta Cieślak Trener personalny, Instruktor Fitness
  15. mgr Mateusz Pawlikowski mgr Wychowania Fzycznego
  16. mgr Maurycy Włoka mgr Wychowania Fizycznego
  17. mgr Michał Domaracki mgr Prawa
  18. mgr Michał Wiszowaty mgr WF, Trener Personalny
  19. mgr Monika Kastelik Trener Personalny
  20. mgr Patryja Szydłowska (Trener Personalny Instruktor Fitness, Pole Dance)
  21. mgr Paweł Saniewski Trener Personalny, mgr WF
  22. mgr Piotr Pardus mgr Wychowania Fizycznego
  23. mgr Piotr Pawłowski mgr Wychowania Fizycznego
  24. mgr Przemysław Wołoszyn mgr Wychowania Fizycznego
  25. mgr Robert Banasiuk mgr Socjologii
  26. mgr Szymon Antos mgr WychowaniaFizycznego
  27. Paweł Smolik Trener Personalny
  28. Urszula Wołoszyn Intruktor Fitness, Trener Personalny

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

  1. dr Damian Pawlik dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Dawid Gadula mgr Wychowania Fizycznego
  3. mgr Wiktor Przepióra mgr Fizjoterapii

TRENING MOTORYCZNY

  1. mgr Damian Archacki mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Wojciech Bańbuła mgr Wychowania Fizycznego
  3. Paweł Smolik Trener Personalny

Trening Umiejętności Społecznych

  1. mgr Edyta Aktepe mgr Psychologii
  2. mgr Jakub Chejna Socjoterapeuta

TWÓRCZY NAUCZYCIEL

  1. mgr Agnieszka Cienciała mgr Kulturoznastwa

UNIHOKEJ

  1. mgr Artur Kasperek mgr WF, Reprezentant Kadry Narodowej
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

WINDSURFING

  1. dr Mateusz Ziemba dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Maciej Michał Bajbak mgr WF. Instruktor/Wykładowca AWF i CKKS

WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU

  1. dr Wiktor Tylek dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  3. mgr Dorota Bagińska mgr Pedagogiki
  4. mgr Ewelina Cienciała mgr Pedagogiki Specjalnej
  5. mgr Jadwiga Szymańska mgr Pedagogiki
  6. mgr Karol Babynko mgr Wychowania Fizycznego
  7. mgr Marcin Rodak mgr Wychowania Fizycznego
  8. mgr Marta Świrdowska mgr Wychowania Fizycznego
  9. mgr Wojciech Piątkowski

ZDROWY KRĘGOSŁUP

  1. dr Dominika Zapotoczna dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. Iza Niedziółka Zdrowy Kręgosłup
  3. mgr Anna Tarsińska mgr Fizjoterapii
  4. mgr Damian Archacki mgr Wychowania Fizycznego
  5. mgr Daria Wołoszyn mgr Fizjoterapii
  6. mgr Dominika Styrna mgr Wychowania Fizycznego
  7. mgr Ewa Wabik Zdrowy Kręgosłup
  8. mgr Ilona Ozimek mgr Fizjoterapii
  9. mgr Julita Rzewucka mgr Wychowania Fzycznego
  10. mgr Magdalena Piwowarska mgr Fizjoterapii

Facebook | CKKS YouTube | CKKS