tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN


Poniżej znajdziesz link do pobrania regulaminu serwisu ckks.pl


Regulamin CKKS

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy za kurs otrzymam Fakturę VAT?

 • Oczywiście wystawiamy Fakturę VAT, lecz jest to FV 0%. Prosimy tylko o wcześniejszą informację, poprzez formularz zgłoszeniowy mamy możliwość wyboru rodzaju FV i podanie numeru NIP.

Jaka jest minimalna grupa do uruchomienia terminu?

 • Staramy się uruchamiać kursy w grupach już od 3 osób, jest to jednak zależne od miasta i rodzaju kursu. Organizujemy również kursy indywidualne.

Na jakiej podstawie CKKS organizuje Kursy i dlaczego kurs powinienem zrobić właśnie u was?

 • CKKS posiada statut Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli, Akredytację Kuratorium Oświaty i wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Dodatkowo naszą pracę nadzorują: Urząd Marszałkowski i Kuratorium Oświaty, co jest dla Państwa gwarantem dobrego i profesjonalnego szkolenia. Potwierdzeniem jakości jest aktualny Certyfikat ISO.

Do kiedy należy dokonać wpłaty za kurs?

 • Po zapisie wymagane jest potwierdzenie zapisu wpłatą kwoty 100zł lub podpisanie umowy z CKKS. W przypadku gdy opłata następuje w późniejszym czasie lub za kurs płaci inny podmiot np. szkoła, operator regionalny czy Urząd Pracy podpisanie umowy następuje niezwłocznie po zapisie. Wpłacenie pozostałej kwoty jest zalecane po potwierdzeniu, że kurs Rusza na 100%. Pełna opłata wymagana jest do momentu rozpoczęcia zajęć chyba, że została podpisana umowa z wyznaczonym terminem późniejszym.

Czy kwotę za kurs można rozłożyć na raty ?

 • Oczywiście istnieje taka możliwość. Tego typu sytuacje rozpatrujemy indywidualnie, zdając sobie sprawę z różnych przypadków losowych, a nam zależy na edukacji. W przypadku płatności ratalnej podpsiana jest umowa lub wypełniany Formularz Zobowiązania Zapłaty

Jak wygląda procedura ubiegania się o zwrot wpłaty za kurs?

 • Jeśli dany termin, na który była dokonana wpłata nie został uruchomiony staramy się znaleźć kolejny termin po uzgodnieniu z kursantem. W przypadku decyzji o zwrocie wpłaty prosimy o przesłanie na adres ksiegowosc@ckks.pl informacji o chęci zwrotu zaliczki ze wskazaniem numeru rachunku bankowego do dokonania zwrotu. Zwrot dokonywany jest do 21 dni roboczych od podania wszystkich danych potrzebnych do jego zrealizowania.

Czy uprawnienia wydawane przez CKKS są honorowane za granicą?

 • Uprawnienia mogą być honorowane w krajach Unii Europejskiej, uwarunkowane jest to od przepisów danego kraju. Większość wydawanych dokumnetów przez CKKS jest również w wersji anglojęzycznej.

Czy istnieje możliwość zaproponowania innego terminu niż te dostępne na stronie?

 • Oczywiście istnieje taka możliwość, jesteśmy elastyczną placówką dbającą o odpowiednią edukację, dobro i wygodę naszych Kursantów. Jeżeli nie możesz znaleźć pasującego terminu prosimy o wypełnienie formularza "Zaproponuj Termin", który jest dostępny pod każdym opisem kursu/ szkolenia.

Czy poprawki egzaminu są płatne?

 • Wszystkie poprawki egzaminów w naszej placówce są bezpłatne. Ewentualne dodatkowe koszty wynikają z opłat za obiekty w przypadku gdy uczestnik chce powtórzyć cały kurs a nie tylko egzamin.

Ile osób maksymalnie może zapisać się na kurs?

 • Staramy się aby grupy szkoleniowe były jak najmniejsze, ponieważ im mniejsza grupa tym lepsza edukacja. W przypadku wiekszości kursów przyjęliśmy maksymalną ilość 12-16 kursantów.

Przez kogo pisany jest harmonogram kursu i kiedy go otrzymam?

 • Harmonogram zajęć pisany jest przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, z którym na podstawie wykazu doświadczenia, wykształcenia i posiadanych referencji/rekomendacji zostaje zawarta umowa współpracy z CKKS na podstawie, której prowadzi kurs. Kadra instruktorów i wykładowców oraz programy i harmonogramy zawsze muszą zostać zatwierdzone przez dyrektora CKKS.
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
 • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
  "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
  udzieloną przez PFR S.A.

  Wszytkie prawa zastrzeżonie.
  Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.