tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN

„ Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie“

PASJE SPOSOBEM NA ŻYCIE

NASZA MISJA

Najważniejsze dla Nas jest to, żeby organizowane kursy nie były robione "dla papierka" ale dla wiedzy i umiejętności praktycznych.

Kładziemy bardzo duży nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w przyszłej pracy. Na stronach internetowych i profilach społecznościowych znajdziecie obecnie dziesiątki "firm", "placówek" itp., które prześcigają się w reklamach i zapewniają o jakości swoich szkoleń i ważności dokumentów. Na szczęście, dla Nas wyznacznikiem jakości są: wykształcenie, doświadczenie i umiejętności pedagogiczne

KIM JESTEŚMY

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych jest zarejestrowana w następujących instytucjach państwowych:

 • Akredytacja Kuratorium Oświaty - decyzja nr 43/2019, Dolnośląskie Kuratorium Oświaty
 • Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Nr 3/2015
 • Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych Nr RSPO 126872
 • Rejestru Instytucji Szkoleniowych Nr 2.02/00078/2015

Nasza działalność szkoleniowa rozpoczęła się 2 lipca 2007r. Od tego czasu staramy się udoskonalać jakość kursów i ciągle poszerzać ofertę szkoleń. To, czyim dokumentem będziecie się posługiwać w przyszłej pracy, ma bardzo duże znaczenie więc polecamy dokładnie sprawdzić gdzie lokujecie swój czas i pieniądze, żeby to nie było wyrzucenie ich w błoto lub strata czasu.

AKREDYTACJA KURATORIUM OŚWIATY

Akredytacja jest potwierdzeniem jakości prowadzonych form doskonalenia zawodowego nauczycieli. Przyznawana w procesie akredytacyjnym przez kuratora oświaty na okres 5 lat. Przed upływem tego okresu kurator oświaty przeprowadza kolejną ocenę działalności danej placówki.
Wykaz placówek doskonalenia nauczycieli z woj. dolnośląskiego posiadających Akredytację Kuratorium WYKAZ AKREDYTOWAYCH PLACÓWEK

DOFINANSOWANIA

Istnieje możliwość dofinansowania na całą działalność szkoleniową CKKS. Dofinansowania z projektów: BUR, KFS, dla osób bezrobotnych poprzez Urzędy Pracy, więcej w zakładce https://ckks.pl/kurs/dofinansowania

GDZIE SZKOLIMY

Organizujemy kursy na terenie całego kraju. Lokalizacje kursów staramy się dostosować do zapotrzebowania naszych odbiorców.

BUDOWA OFERTY CKKS

Organizujemy dla Was cyklicznie około 30 kursów i szkoleń:

 • Kursy trenerskie i instruktorskie
 • Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów i masażystów
 • Szkolenia doskonalące
 • Szkolenia dla nauczycieli i wychowawców

Jeśli jesteś zainteresowany kursem lub szkoleniem, którego obecnie nie mamy w ofercie, skontaktuj się z nami.

PRACOWNICY I KADRA SZKOLENIOWA

Pracownicy CKKS to głównie absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, sportowcy i pasjonaci sportu. Wymagamy aby nasza kadra uczestniczyła w kilku kursach specjalizacyjnych.

Nasi instruktorzy to zawodowcy, profesjonaliści oraz wspaniali pedagodzy. Ludzie z pasja, stale podnoszący swoje umiejętności. Kadra szkoleniowa to jeden z naszych priorytetów. Jesteśmy otwarci na nowych prowadzących, stawiających na rozwój i dla których przekazywanie swojej wiedzy to przyjemność a nie praca i obowiązek. I ty możesz w przyszłości dołączyć do naszej kadry!
Z opisem naszej kadry możecie się zapoznać w zakładce: https://ckks.pl/kadra


Wiele firm oferuje kursy prowadzone wyłącznie przez byłych mistrzów, zapominając, że bycie wybitnym zawodnikiem nie zawsze przekłada się na umiejętności pedagogiczne, trenerskie.

Zaufaj nam a się nie zawiedziesz!

Jesteśmy świadomi faktu, że dla wielu z Was ukończenie naszego kursu jest nadzieją i pierwszym krokiem w karierze zawodowej jako trener, instruktor, nauczyciel czy fizjoterapeuta.

Nasi Absolwenci to nasza wizytówką a sukces CKKS zależy od tego jak Was przygotujemy do zawodu i przyszłej pracy z klientami.

CERTYFIKATY I WPISY DO REJESTRÓW

ISO 9091 SIO RIS Statut CKKS

REFERENCJE

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
 • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
  "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
  udzieloną przez PFR S.A.

  Wszytkie prawa zastrzeżonie.
  Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.