tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
  Zaloguj się
ckks-logo
MEN

„ Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie“

PASJE SPOSOBEM NA ŻYCIE

NASZA MISJA

Najważniejsze dla Nas jest to, żeby organizowane kursy nie były robione "dla papierka" ale dla wiedzy i umiejętności praktycznych.

Kładziemy bardzo duży nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w przyszłej pracy. Na stronach internetowych i profilach społecznościowych znajdziecie obecnie dziesiątki "firm", "placówek" itp., które prześcigają się w reklamach i zapewniają o jakości swoich szkoleń i ważności dokumentów. Na szczęście, dla Nas wyznacznikiem jakości są: wykształcenie, doświadczenie i umiejętności pedagogiczne

KIM JESTEŚMY

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych jest zarejestrowana w następujących instytucjach państwowych:

  • Akredytacja Kuratorium Oświaty - decyzja nr 43/2019, Dolnośląskie Kuratorium Oświaty
  • Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Nr 3/2015
  • Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych Nr RSPO 126872
  • Rejestru Instytucji Szkoleniowych Nr 2.02/00078/2015

Nasza działalność szkoleniowa rozpoczęła się 2 lipca 2007r. Od tego czasu staramy się udoskonalać jakość kursów i ciągle poszerzać ofertę szkoleń. To, czyim dokumentem będziecie się posługiwać w przyszłej pracy, ma bardzo duże znaczenie więc polecamy dokładnie sprawdzić gdzie lokujecie swój czas i pieniądze, żeby to nie było wyrzucenie ich w błoto lub strata czasu.

DOFINANSOWANIA

Istnieje możliwość dofinansowania na całą działalność szkoleniową CKKS. Dofinansowania z projektów: BUR, KFS, dla osób bezrobotnych poprzez Urzędy Pracy, więcej w zakładce https://ckks.pl/kurs/dofinansowania

GDZIE SZKOLIMY

Organizujemy kursy na terenie całego kraju. Lokalizacje kursów staramy się dostosować do zapotrzebowania naszych odbiorców.

BUDOWA OFERTY CKKS

Organizujemy dla Was cyklicznie około 30 kursów i szkoleń:

  • Kursy trenerskie i instruktorskie
  • Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów i masażystów
  • Szkolenia doskonalące
  • Szkolenia dla nauczycieli i wychowawców

Jeśli jesteś zainteresowany kursem lub szkoleniem, którego obecnie nie mamy w ofercie, skontaktuj się z nami.

PRACOWNICY I KADRA SZKOLENIOWA

Pracownicy CKKS to głównie absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, sportowcy i pasjonaci sportu. Wymagamy aby nasza kadra uczestniczyła w kilku kursach specjalizacyjnych.

Nasi instruktorzy to zawodowcy, profesjonaliści oraz wspaniali pedagodzy. Ludzie z pasja, stale podnoszący swoje umiejętności. Kadra szkoleniowa to jeden z naszych priorytetów. Jesteśmy otwarci na nowych prowadzących, stawiających na rozwój i dla których przekazywanie swojej wiedzy to przyjemność a nie praca i obowiązek. I ty możesz w przyszłości dołączyć do naszej kadry!
Z opisem naszej kadry możecie się zapoznać w zakładce: https://ckks.pl/kadra


Wiele firm oferuje kursy prowadzone wyłącznie przez byłych mistrzów, zapominając, że bycie wybitnym zawodnikiem nie zawsze przekłada się na umiejętności pedagogiczne, trenerskie.

Zaufaj nam a się nie zawiedziesz!

Jesteśmy świadomi faktu, że dla wielu z Was ukończenie naszego kursu jest nadzieją i pierwszym krokiem w karierze zawodowej jako trener, instruktor, nauczyciel czy fizjoterapeuta.

Nasi Absolwenci to nasza wizytówką a sukces CKKS zależy od tego jak Was przygotujemy do zawodu i przyszłej pracy z klientami.

CERTYFIKATY I WPISY DO REJESTRÓW

ISO 9091 SIO RIS Statut CKKS

REFERENCJE

Referencja 1
Referencja 2
Referencja 3
Referencja 4
Referencja 5
Referencja 6
Referencja 7
Referencja 8
Referencja 9
Referencja 10
Referencja 11
Referencja 12
Referencja 13
Referencja 14
Referencja 15
Referencja 16
Referencja 17
Referencja 18
Referencja 19
Referencja 20
Referencja 21
Referencja 22
Referencja 23
Referencja 24
Referencja 25
Referencja 26
Referencja 27
Referencja 28
Referencja 29
Referencja 30
Referencja 31
Referencja 32
Referencja 33

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS