tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
  Zaloguj się
ckks-logo
MEN
POLITYKA PRYWATNOŚCI CKKS

Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla CKKS niezwykle ważne i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient wiedział, co dzieję się z danymi jakie przekazuje dla CKKS. Uaktualniliśmy naszą Politykę Prywatności i udostępniamy ja na stronie www.ckks.pl.

W Polityce zawarte są informacje jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz kto ma do nich dostęp a także prawa jakie mają klienci odnośnie powierzonych danych osobowych.

Administrator danych osobowych.
Powierzone nam dane osobowe są administrowane i przetwarzane przez Centrum Kształcenia Kadr Sportowych zgodnie z obowiązującym prawem.

CKKS
Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Bartłomiej Cienciała
Buforowa 4e Wrocław
52-131
NIP 563-213-76-64
REGON 060261515

Informacje odnośnie miejsca przechowywania danych osobowych.
Powierzone CKKS dane osobowe przechowujemy w systemie informatycznym ASIW oraz w siedzibie firmy CKKS we Wrocławiu i w Dziale Zaświadczeń w Białej Podlaskiej.

Dane osobowe, przetwarzany w celu organizacji i realizacji kursu lub szkolenia.
Dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody.

Dostęp do danych osobowych.

Dane osobowe przekazane na potrzeby realizacji umowy z CKKS przetwarzane są w obrębie zespołu CKKS. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe nie są przekazywane poza grupę CKKS, nie są powielane i rozpowszechniane w celach marketingowych dla podmiotów trzecich ani sprzedawane. Dostęp do niektórych danych mogą mieć podmioty świadczące usługi dla CKKS na podstawie stosownych umów. 

Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych.
Przekazane dane osobowe możemy przetwarzać wyłącznie na podstawie Twojej zgody. Brak takiej zgody uniemożliwia nam realizację umowy. 

Każdy, kto powierza swoje dane ma dostęp i określone prawa odnośnie powierzonych danych osobowych.
Profilowanie.
Profilowanie stosujemy w celach statystycznych. Analizujemy anonimowo ruch na stronie WWW.CKKS.PL. Osoby, które powierzyły nam swoje dane osobowe poprzez dokonanie zapisu na kurs lub szkolenie są profilowane pod kątem wyborów szkoleń i miast na jakie wysłały zgłoszenie. Dane te są zapisane w systemie ASIW.

Zgłoszenie.
Jeżeli zgłosisz, że twoje dane są niepoprawne lub nieaktualne, wówczas musimy ograniczyć ich przetwarzanie do momentu ich poprawienia. Jeżeli chcesz skorzystać ze swoich praw opisanych powyżej, napisz na adres administracja@ckks.pl.

Administrator danych osobowych CKKS
Nad ochroną danych osobowych powierzonych CKKS nadzór sprawuje Administrator​ danych osobowych ADO. ADO jest jedyną uprawnioną osobą do nadawania upoważnień i podpisywania umów z pracownikami i zleceniobiorcami oraz firmami świadczącymi usługi dla CKKS do przetwarzania danych osobowych powierzonych dla CKKS.

Jeżeli podejrzewasz, że twoje dane osobowe zostały w niewłaściwy sposób użyte lub przetworzone - skontaktuj się z nami administracja@ckks.pl, masz też prawa wynikające z ustawy odnośnia zgłaszania naruszeń.

 Informacje odnośnie Polityki Prywatności zawarte są w Regulaminie CKKS.
Polityka Prywatności będzie aktualizowana i uzupełniana aby ją lepiej dostosować do obowiązującej ustawy i działalności CKKS.

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS