tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN

POLITYKA PRYWATNOŚCI CKKS

Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla CKKS niezwykle ważne i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient wiedział, co dzieję się z danymi jakie przekazuje dla CKKS. Uaktualniliśmy naszą Politykę Prywatności i udostępniamy ja na stronie www.ckks.pl.

W Polityce zawarte są informacje jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz kto ma do nich dostęp a także prawa jakie mają klienci odnośnie powierzonych danych osobowych.

Administrator danych osobowych.
Powierzone nam dane osobowe są administrowane i przetwarzane przez Centrum Kształcenia Kadr Sportowych zgodnie z obowiązującym prawem.

CKKS
Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Bartłomiej Cienciała
Buforowa 4e Wrocław
52-131
NIP 563-213-76-64
REGON 060261515

Informacje odnośnie miejsca przechowywania danych osobowych.
Powierzone CKKS dane osobowe przechowujemy w systemie informatycznym ASIW oraz w siedzibie firmy CKKS we Wrocławiu i w Dziale Zaświadczeń w Białej Podlaskiej.

Dane osobowe, przetwarzany w celu organizacji i realizacji kursu lub szkolenia.

 • Imię i nazwisko, numer telefonu lub adres e-mail w celu umożliwienia kontaktu podczas organizacji kursu.
 • Dane związane z płatnością za szkolenie (historia przelewów i wpłat)
 • Oświadczenie o wykształceniu.
 • Data urodzenia i miejsce urodzenia.
 • Płeć
 • Dane niezbędne do wystawienia FV

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody.

Dostęp do danych osobowych.

Dane osobowe przekazane na potrzeby realizacji umowy z CKKS przetwarzane są w obrębie zespołu CKKS. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe nie są przekazywane poza grupę CKKS, nie są powielane i rozpowszechniane w celach marketingowych dla podmiotów trzecich ani sprzedawane. Dostęp do niektórych danych mogą mieć podmioty świadczące usługi dla CKKS na podstawie stosownych umów. 

Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych.
Przekazane dane osobowe możemy przetwarzać wyłącznie na podstawie Twojej zgody. Brak takiej zgody uniemożliwia nam realizację umowy. 

Każdy, kto powierza swoje dane ma dostęp i określone prawa odnośnie powierzonych danych osobowych.

 • Prawo do informacji odnośnie sposobu przechowywania.
 • Otrzymania Kopii powierzonych dla CKKS danych osobowych.
 • Prawo do poprawiania danych, uzupełniania.
 • Prawo do usunięcia danych - z wyjątkiem sytuacji gdy CKKS posiada prawną podstawę aby te dane przechowywać lub usunięcie danych uniemożliwi nam rozliczenie zawartej umowy.
 • Masz prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych przez CKKS, chyba że jesteśmy w trakcie realizacji umowy i wywiązanie się z niej oraz rozliczenie kursu nie jest możliwe bez przetwarzania danych osobowych,
 • Masz prawo zrezygnować z marketingu bezpośredniego CKKS poprzez: * wyłączenie subskrypcji w każdej wiadomości e-mail wysyłanej z newslettera CKKS. * wysyłając wiadomość e-mail z prośbą o wyłączenie subskrypcji newslettera na wskazany adres e-mail administracja@ckks.pl
 • Prawo do ograniczenia przetwarzanych danych osobowych chyba że jesteśmy w trakcie realizacji umowy i wywiązanie się z niej oraz rozliczenie kursu nie jest możliwe bez przetwarzania danych osobowych.

Profilowanie.
Profilowanie stosujemy w celach statystycznych. Analizujemy anonimowo ruch na stronie WWW.CKKS.PL. Osoby, które powierzyły nam swoje dane osobowe poprzez dokonanie zapisu na kurs lub szkolenie są profilowane pod kątem wyborów szkoleń i miast na jakie wysłały zgłoszenie. Dane te są zapisane w systemie ASIW.

Zgłoszenie.
Jeżeli zgłosisz, że twoje dane są niepoprawne lub nieaktualne, wówczas musimy ograniczyć ich przetwarzanie do momentu ich poprawienia. Jeżeli chcesz skorzystać ze swoich praw opisanych powyżej, napisz na adres sekretariat@ckks.pl.

Administrator danych osobowych CKKS
Nad ochroną danych osobowych powierzonych CKKS nadzór sprawuje Administrator​ danych osobowych ADO. ADO jest jedyną uprawnioną osobą do nadawania upoważnień i podpisywania umów z pracownikami i zleceniobiorcami oraz firmami świadczącymi usługi dla CKKS do przetwarzania danych osobowych powierzonych dla CKKS.

Jeżeli podejrzewasz, że twoje dane osobowe zostały w niewłaściwy sposób użyte lub przetworzone - skontaktuj się z namisekretariat@ckks.pl, masz też prawa wynikające z ustawy odnośnia zgłaszania naruszeń.

 Informacje odnośnie Polityki Prywatności zawarte są w Regulaminie CKKS.
Polityka Prywatności będzie aktualizowana i uzupełniana aby ją lepiej dostosować do obowiązującej ustawy i działalności CKKS.

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
 • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
  "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
  udzieloną przez PFR S.A.

  Wszytkie prawa zastrzeżonie.
  Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.