tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Robert Banasiuk

mgr Robert Banasiuk

 Wykształcenie:
Robert ukończył Socjologię w specjalizacji „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na  Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a także  Szkołę Wyższą im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, kierunek: Socjologia komunikacji społecznej.
Uzyskał również dyplom z zakresu Zarządzania Obiektami Sportowo-Rekreacyjnymi w warszawskiej Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji. Ukończył także specjalistyczne szkolenie z Mediacji Cywilnych i Gospodarczych z Elementami Mediacji Pracowniczych, w ramach studiów podyplomowych na Uczelni Łazarskiego.
Certyfikowany coach Fundamentals Certificate (CFC) w Noble Manhattan Coaching. Członek Polskiego Centrum Mediacji, oraz Stowarzyszenia Coachów Polskich, a także Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu.

Kwalifikacje:
Jako trener personalny posiada kwalifikacje niezbędne do pracy poparte certyfikatami: Ukończył kurs instruktora sportu spec. Trener personalny w Europejskim Centrum Sportu, oraz uzyskał Certyfikat Profesjonalnego Doradcy Suplementacyjnego.  Posiada wiedzę w dziedzinie anatomii i wysiłku fizycznego, którą wykorzystuje podczas pracy z podopiecznymi. Trening siłowy to dla niego przede wszystkim pasja, którą z powodzeniem zaraża innych.
Jest dyplomowanym menedżerem sportu spełniającym się zawodowo  w Centrum Rekreacyjno Sportowym w Warszawie. Organizator eventów sportowych, propagator aktywności fizycznej, współpracujący z NGO-sami.

Osiągnięcia sportowe:
W lipcu 2016 wziął udział w IX Zawodach w Kulturystyce i Fitness w Sopocie i wchodząc do finału zajął 6 miejsce. W I Grand Prix Binkowski Resort 2016 w Kulturystyce i Fitness zajął 7 miejsce. Ma na swoim koncie także udział w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness, gdzie wszedł do finału i zajął 4 miejsce.

Na co dzień wspiera i propaguje akcje społeczne i charytatywne, takie jak: oddawanie krwi, pomoc domom dziecka. spełnia się również jako profesjonalny negocjator w sprawach biznesowych. Współpracuje z wybitnymi sportowcami, w tym olimpijczykami. Prywatnie interesuje się, kulturystyką, dietetyką, socjologia, ekonomią, modą.


Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.