tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Piotr Szwiecmgr Piotr Szwiecmgr Piotr Szwiec

mgr Piotr Szwiec

Współzałożyciel Ghetto Workout Poland. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Trener, szkoleniowiec, menedżer. Na co dzień zarządza marką Ghetto Workout Poland prowadząc szkolenia, organizując wyjazdy sportowe Workout Camp oraz dbając o społeczność trenujących.

Specjalizuje się w kalistenice oraz treningu funkcjonalnym. Master trener Ghetto Workout Poland ze specjalizacjami m.in: Instruktor Kulturystyki, Instruktor Zawodowy Snowboardu SITS oraz sędzia PZS, Instruktor Windsurfingu, Instruktor Koszykówki, Piłki Ręcznej, Masaż klasyczny. Propagator zdrowego trybu życia oraz treningu dostępnego dla każdego. Jego pasją są sporty wodne - windsurfing i surfing oraz zimowe - snowboard.

“Kalistenika to sport dla każdego i dlatego każdy trener wychodzący spod naszych skrzydeł potrafi zadbać zarówno o pasjonatów drążków jak i o biznesmenów, którzy z ruchem nie mają wiele wspólnego. Na naszych kursach wskazuję odpowiedni kierunek i liczę na to, że świadomy trener sam znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Trener Kalisteniki to wspaniały zawód, który podbija rynek fitness na całym świecie.”Współprowadzi szkolenia

Kurs Trenera Kalisteniki i Street Workout
06-14 listopada 2021 Warszawa ( Oczekuje )
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.