tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Piotr Mikłosz

mgr Piotr Mikłosz

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego. Trener pływania II klasy, trener piłki ręcznej, instruktor gimnastyki oraz ratownik WOPR. Od 15 lat wykładowca w WSWFiT w Białymstoku, prowadzi tam zajęcia 
z pływania i piłki ręcznej. Prowadził wiele kursów na instruktora pływania i piłki ręcznej, współpracując z CKKS oraz Amicusem. Od 2010 roku pracuje jako trener pływania i nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku (obecnie przekształconym w Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sortowego nr 2), gdzie odnosi sukcesy sportowe ze swoimi zawodnikami (rocznik 1999) – złote medale w sztafetach 4 x 50 m stylem zmiennym i dowolnym, pierwsze miejsce chłopców na 100 m stylem motylkowym 13 - latków. Drużyna złożona z jego zawodników zawsze znajduje się w pierwszej 10 najlepszych drużyn na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików. W 2018 roku ekipa pod jego okiem zajęła 5 miejsce w Polsce. Wprowadził wielu zawodników do finałów A i B podczas Letnich i Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu. Jego największą satysfakcją jest możliwość przygotowania swoich podopiecznych do sięgania po najwyższe laury. Od lat towarzyszy dzieciom i młodzieży w rozwijaniu sportowych pasji i zamiłowań. 

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.