tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
Newsletter  Zaloguj się
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

Sprzedaż i Komunikacja w Treningu Personalnym

Szkolenie jest kontynuacją Kursu Trenera Personalnego Dla Absolwentów CKKS - Kursu TP cena specjalna 390zł
zobacz więcej Cena: 490 zł   

Dietetyka Sportowa

Dietetyka sportowa to podstawa przy wyczynowym bądź regularnym uprawianiem sportu, serdecznie zapraszamy na szkolenie z dietetyki sportowej.
zobacz więcej Cena: 190 zł   

Dietetyka Kliniczna

Dietetyka kliniczna jest podstawowym szkoleniem, które powinien ukończyć każdy trener personalny lub instruktor kulturystyki. Szkolenie kierowane jest do wszystkich, którzy cenią sobie własne zdrowie oraz zdrowie swoich bliskich i chcą umiejętnie o nie dbać.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Kurs na Wychowawcę Wypoczynku

Kurs na wychowawcę wypoczynku daje podstawowe uprawnienia do pracy jako wychowawca lub opiekun na koloniach dla dzieci i młodzieży. Nasze szkolenie nie jest tylko dla uprawnień ale przygotowuje kursantów do pracy z dziećmi i młodzieżą tak abyście byli naszą wizytówką.
zobacz więcej Cena: 150 zł   

Kurs na Kierownika Wypoczynku

Kurs na kierownika wypoczynku jest wymagany aby móc podjąć legalnie pracę jako kierownik na koloniach i obozach dla dzieci i młodzieży. Podstawowym założeniem tego kursu jest przekazanie wiedzy prawnej dotyczącej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i życie podopiecznych.
zobacz więcej Cena: 150 zł   

Animator Rekreacji i Sportu

Kurs skierowany do nauczycieli, wychowawców, pasjonatów, którzy w przyszłości chcą podjąć pracę z dziećmi na zajęciach pozalekcyjnych lub szkolnych oraz podczas wypoczynku grup zorganizowanych. 
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie

Jesteś instruktorem fitness bądź trenerem personalnym i chcesz poszerzyć swoją wiedzę o tym jak pracować z kobietami w ciąży lub zaraz po urodzeniu dziecka? Zapraszamy na nasze szkolenie prowadzone przez doświadczoną trenerkę oraz prywatnie mamę dwójki dzieci.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Dwubój Olimpijski i Trójbój Siłowy

Trening siłowy jest skuteczną i ciekawą formą aktywności ruchowej, głównie w pracy nad sylwetką. Dzięki treningowi siłowemu gdzie wykorzystywane są techniki dwuboju i trójboju znacznie podnosimy efekty treningu, a dodatkowo wpływamy korzystnie na nasz aparat ruchu i poprawiamy pewność siebie.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Trening Funkcjonalny w Praktyce

Dwudniowe szkolenie przeznaczone dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów, instruktorów czy nauczycieli wychowania fizycznego. Poznanie prawidłowych wzorców ruchowych pozwoli na poprawienie jakości i sprawności ruchu. Trening funkcjonalny to metoda bazująca na wielopłaszczyznowych ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała lub z użyciem przyborów. Ten system zajęć pozwoli na zastosowanie go w różnych grupach wiekowych. Jest to święta forma ćwiczeń uzupełniających w treningu różnych dyscyplin sportowych.
zobacz więcej Cena: 390 zł   

Pływanie Korekcyjne

Jeżeli lubisz wodę, prowadzisz zajęcia z pływania i chcesz rozszerzyć ofertę o zajęcia z elementami gimnastyki korekcyjnej w wodzie, zapraszamy na szkolenie CKKS. Jest to nowość na rynku szkoleniowym i bardzo skuteczna oraz lubiana forma w pracy korekcyjnej z podopiecznymi.
zobacz więcej Cena: 450 zł   

Podstawy Treningu Motorycznego

Podstawy Treningu Motorycznego
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Fizjoterapia w Sporcie

Szkolenie "Fizjoterapia w Sporcie" przedstawia od strony praktycznej narzędzia i filozofię pracy z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Szkolenie powstało z doświadczeń kilku fizjoterapeutów zajmujących się kadrą sportowców wyczynowych.
zobacz więcej Cena: 450 zł   

Prewencja oraz Profilaktyka urazów w sporcie

Szkolenie mające na celu pokazać czym jest profilaktyka oraz prewencja w zapobieganiu urazom w sporcie, oraz nauczyć jak planować codzienny trening aby zapobiegać kontuzjom.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Podstawy Kulturystyki i przygotowanie do zawodów

Profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych kulturystów i trenerów personalnych. Na szkoleniu nauczysz się podstaw kulturystyki oraz całego cyklu przygotowań do zawodów.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Podstawy samoobrony

Wprowadzenie do teoretycznych podstaw Krav Maga i Systemy.
zobacz więcej Cena: 99 zł   

Programowanie, motywacja i standardy pracy w treningu personalnym

Szkolenie ma na celu zwiększenie świadomości na temat programowania treningu co wpłynie na poprawę efektów osiąganych przez trenerów u swoich podopiecznych.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Żywienie i suplementacja w pracy Trenera Personalnego

Przyjdź na kurs żywienia i dowiedz się jak ważną rolę w pracy trenera personalnego jak i w życiu codziennym odgrywa prawidłowe odżywianie i suplementacja
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Podstawy Rozwoju Sensomotorycznego

Jeśli ruch jest formą komunikacji, musimy znać sposoby, by nie sprawiała nam ona problemów i nie prowadziła do konfliktów. Rozwój motoryczny każdego człowieka jest istotnym elementem naszego funkcjonowania. Przyjdź i dowiedz się jak bardzo istotnym.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Zdrowy Kręgosłup

Ćwiczenia profilaktyki bólów kręgosłupa powinni wykonywać wszyscy, szczególnie jeśli mają siedzący tryb pracy/ życia. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup są zajęciami prozdrowotnymi zalecanymi dla ludzi w każdym wieku, a popularność tego typu zajęć stale wzrasta.
zobacz więcej Cena: 290 zł   
Sport Fizjoterapia Oświata Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS