tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

Szkolenia dla fizjoterapeutów

Masaż Tkanek Głębokich

Ta forma masażu jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem pracy masażysty. Każdy masażysta dbający o efekty terapeutyczne powinien ukończyć ten kurs.
zobacz więcej Cena: 1 290 zł   

Taping Medyczno-Sportowy

Na kursie tapingu w CKKS nauczysz się i przede wszystkim zrozumiesz zasady aplikacji. Poznasz jak i kiedy stosować Kinesiology Tape i taśmy sztywne typu Sport Tape i Power Tape. Najlepszy kurs w Polsce!
zobacz więcej Cena: 990 zł   

Suche Igłowanie

Suche igłowanie coraz częściej staje się powszechnie stosowaną metodą, aniżeli okazjonalnym dodatkiem do leczenia manualnego. Podczas kursu podstawowego uzyskasz najważniejsze informacje związane z teorią suchego igłowania oraz nauczysz się stosować igłay w bezpieczny i przyjemny dla Pacjenta sposób.
zobacz więcej Cena: 1 190 zł   

Szukając przyczyn otyłości

Borykasz się z problemem otyłości? Dlaczego nie możesz schudnąć? Otyłość jest chorobą ze skłonnością do nawrotów. Poznanie mechanizmów zachodzących w organizmie osoby otyłej daje możliwość trwałej redukcji masy ciała.

Cena promocyjna 50 zł - stała cena wykładu 90 zł


zobacz więcej Cena: 90 zł   

Techniki Tkanek Miękkich

Szkolenie z technik tkanek miękkich skierowane jest do masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy o pracę leczniczą na skórze, powięzi i mięśniach.
zobacz więcej Cena: 990 zł   

Diagnostyka i terapia manualna w dysfunkcjach L-S

Trzymodułowy intensywny kurs kliniczny z diagnostyki i terapii manualnej
zobacz więcej Cena: 3 600 zł   

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Prowadzimy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej w najnowszych dostępnych standardach.
zobacz więcej Cena: 120 zł   

Dietetyka Kliniczna

Dietetyka kliniczna jest podstawowym szkoleniem, które powinien ukończyć każdy trener personalny lub instruktor kulturystyki. Szkolenie kierowane jest do wszystkich, którzy cenią sobie własne zdrowie oraz zdrowie swoich bliskich i chcą umiejętnie o nie dbać.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Kurs Instruktora Gimnastyki Korekcyjnej

Nadeszły czasy w których bardzo mocno trzeba się starać by utrzymać dobrą postawę ciała, dlatego warto wiedzieć jak skutecznie z tym walczyć.
zobacz więcej Cena od: 990 zł   

Klasyczny Masaż Leczniczy

Klasyczny masaż leczniczy jest szkoleniem, które powstało z analizy 12 lat pracy masażem z wieloma pacjentami. Wnioski z efektów terapeutycznych, doświadczeń oraz ergonomii pracy pozwoliły stworzyć takie szkolenie, które od razu wprowadza efektywną i ergonomiczną pracę u masażystów.
zobacz więcej Cena: 490 zł   

Masaż w SPA

Zestaw masaży, który z powodzeniem wzbogaci każdy gabinet masażu i CV każdego masażysty. Jeśli chcesz być konkurencyjnym masażystą na rynku to ten kurs nie tylko poszerzy twoje kompetencje ale również nauczy sprawnego i profesjonalnego posługiwania nowymi technikami masażu stosowanymi w gabinetach SPA, hotelach, salonach kosmetycznych.
zobacz więcej Cena: 490 zł   

Masaż I i II stopnia

Kurs masażu I i II stopnia jest rozbudowanym szkoleniem, na którym kursanci poznają w teorii i praktyce kilka różnych form masażu takich jak: masaż klasyczny, klasyczny masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż sportowy, masaż izometryczny i inne formy masażu.
zobacz więcej Cena: 1 500 zł   

Podstawy Terapii Manualnej

Szkolenie z Podstaw Terapii Manualnej adresowane jest do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć przygodę z terapią manualną i nie wiedzą, w którym kierunku chcą się szkolić.
zobacz więcej Cena: 990 zł   

Fizjoterapia w Sporcie

Szkolenie "Fizjoterapia w Sporcie" przedstawia od strony praktycznej narzędzia i filozofię pracy z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Szkolenie powstało z doświadczeń kilku fizjoterapeutów zajmujących się kadrą sportowców wyczynowych.
zobacz więcej Cena: 450 zł   

Prewencja oraz Profilaktyka urazów w sporcie

Szkolenie mające na celu pokazać czym jest profilaktyka oraz prewencja w zapobieganiu urazom w sporcie, oraz nauczyć jak planować codzienny trening aby zapobiegać kontuzjom.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Zdrowy Kręgosłup

Ćwiczenia profilaktyki bólów kręgosłupa powinni wykonywać wszyscy, szczególnie jeśli mają siedzący tryb pracy/ życia. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup są zajęciami prozdrowotnymi zalecanymi dla ludzi w każdym wieku, a popularność tego typu zajęć stale wzrasta.
zobacz więcej Cena: 290 zł   

Masaż Biurowy

Szkolenie przedstawiające istotę Masażu Biurowego. Rekomendowane dla osób, które chcą rozpocząć edukację jako masażyści w biurach, dla pracowników salonów kosmetycznych i SPA.
zobacz więcej Cena: 390 zł   
Sport Fizjoterapia Oświata Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS