Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych
Medycznych Edukacji i Biznesu

Orzeł
Ta forma masażu jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem pracy masażysty. Każdy masażysta dbający o efekty terapeutyczne powinien ukończyć ten kurs.

Na kursie tapingu w CKKS nauczysz się i przede wszystkim zrozumiesz zasady aplikacji. Poznasz jak i kiedy stosować Kinesiology Tape i taśmy sztywne typu Sport Tape i Power Tape. Najlepszy kurs w Polsce!

Szkolenie, na którym fizjoterapeuci samodzielnie wykonują badanie USG dla uwiarygodnienia wyników testów funkcjionalnych i czynnościowych.

Szkolenie z technik tkanek miękkich skierowane jest do masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy o pracę leczniczą na skórze, powięzi i mięśniach.

Trzymodułowy intensywny kurs kliniczny z diagnostyki i terapii manualnej

Prowadzimy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej w najnowszych dostępnych standardach.

Dietetyka kliniczna jest podstawowym szkoleniem, które powinien ukończyć każdy trener personalny lub instruktor kulturystyki.

Nadeszły czasy w których bardzo mocno trzeba się starać by utrzymać dobrą postawę ciała, dlatego warto wiedzieć jak skutecznie z tym walczyć.

Klasyczny masaż leczniczy

Masaż w SPA


Cena: 490 zł   zobacz więcej
Zestaw masaży, który z powodzeniem wzbogaci każdy gabinet masażu i CV każdego masażysty. Jeśli chcesz być konkurencyjnym masażystą na rynku to ten kurs nie tylko otworzy Ci drogę kariery ale również nauczy sprawnego i profesjonalnego posługiwania się rękami, gorącymi kamieniami, kijami bambusowymi, bańka chińska czy stemplami ziołowymi.

Kurs masażu I i II stopnia

Szkolenie z Podstaw Terapii Manualnej adresowane jest do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć przygodę z terapią manualną i nie wiedzą, w którym kierunku chcą się szkolić.

Kurs prowadzony przez fizjoterapeutę Śląska Wrocław - mgr Eliasza Zientarę

Szkolenie mające na celu pokazać czym jest profilaktyka oraz prewencja w zapobieganiu urazom w sporcie, oraz nauczyć jak planować codzienny trening aby zapobiegać kontuzjom.

Ćwiczenia profilaktyki bólów kręgosłupa powinni wykonywać wszyscy, szczególnie jeśli mają siedzący tryb pracy/ życia. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup są zajęciami prozdrowotnymi zalecanymi dla ludzi w każdym wieku, a popularność tego typu zajęć stale wzrasta.

Sport Fizjoterapia Oświata Biznes Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS