Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych

Orzeł
Ta forma masażu jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem pracy masażysty. Każdy masażysta dbający o efekty terapeutyczne powinien ukończyć ten kurs.

Cena: 1 290 zł
Na kursie tapingu w CKKS nauczysz się i przede wszystkim zrozumiesz zasady aplikacji. Poznasz jak i kiedy stosować Kinesiology Tape i taśmy sztywne typu Sport Tape i Power Tape. Najlepszy kurs w Polsce!

Cena: 790 zł
Szkolenie z technik tkanek miękkich skierowane jest do masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy o pracę leczniczą na skórze, powięzi i mięśniach.

Cena: 990 zł
Szkolenie mające na celu pokazać czym jest profilaktyka oraz prewencja w zapobieganiu urazom w sporcie, oraz nauczyć jak planować codzienny trening aby zapobiegać kontuzjom.

Cena: 290 zł
Kurs prowadzony przez fizjoterapeutę Śląska Wrocław - mgr Eliasza Zientarę

Cena: 490 zł
Dietetyka kliniczna jest podstawowym szkoleniem, które powinien ukończyć każdy trener personalny lub instruktor kulturystyki.

Cena: 290 zł
Dietetyka sportowa to podstawa przy wyczynowym bądź regularnym uprawianiem sportu, serdecznie zapraszamy na szkolenie z dietetyki sportowej.

Cena: 159 zł
Prowadzimy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej w najnowszych dostępnych standardach.

Cena: 120 zł
Kurs na wychowawcę wypoczynku

Cena: 150 zł
Kurs na kierownika wypoczynku

Cena: 150 zł
Klasyczny masaż leczniczy

Cena: 490 zł
Zestaw masaży, który z powodzeniem wzbogaci każdy gabinet masażu i CV każdego masażysty. Jeśli chcesz być konkurencyjnym masażystą na rynku to ten kurs nie tylko otworzy Ci drogę kariery ale również nauczy sprawnego i profesjonalnego posługiwania się rękami, gorącymi kamieniami, kijami bambusowymi, bańka chińska czy stemplami ziołowymi.

Cena: 490 zł
Jesteś instruktorem fitness bądź trenerem personalnym i chcesz poszerzyć swoją wiedzę o tym jak pracować z kobietami w ciąży lub zaraz po urodzeniu dziecka? Zapraszamy na nasze szkolenie prowadzone przez doświadczoną trenerkę oraz prywatnie mamę dwójki dzieci.

Cena: 450 zł
Wykonasz u nas część ogólną kursu na instruktora sportu.

Cena: 350 zł
Podstawy Treningu Motorycznego

Cena: 290 zł
Kurs masażu I i II stopnia

Cena: 1 500 zł
Szkolenie z Podstaw Terapii Manualnej adresowane jest do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć przygodę z terapią manualną i nie wiedzą, w którym kierunku chcą się szkolić.

Cena: 990 zł
Wprowadzenie do teoretycznych podstaw Krav Maga i Systemy.

Cena: 99 zł
Przyjdź na kurs żywienia i dowiedz się jak ważną rolę w pracy trenera personalnego jak i w życiu codziennym odgrywa prawidłowe odżywianie i suplementacja

Cena: 290 zł
Rozwój motoryczny każdego człowieka jest istotnym elementem naszego funkcjonowania. Przyjdź i dowiedz się jak bardzo istotnym ...

Cena: 290 zł
Ćwiczenia profilaktyki bólów kręgosłupa powinni wykonywać wszyscy, szczególnie jeśli mają siedzący tryb pracy/ życia. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup są zajęciami prozdrowotnymi zalecanymi dla ludzi w każdym wieku, a popularność tego typu zajęć stale wzrasta.

Cena: 350 zł
Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS