tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Ilona Ozimekmgr Ilona Ozimek

mgr Ilona Ozimek

Ilona Ozimek - mgr fizjoterapii WUM, dyplomowana instruktor tańca, instruktor fitness, trener personalny. Swoją edukację ruchową rozpoczęła we wczesnych latach szkolnych w zespole tanecznym ( hip hop, jazz, akrobatyka). Dokształcała swoje umiejętności w Polsce i za granicą, min. na Broadway Dance Center w Nowym Yorku. Brała udział w wielu tanecznych pokazach, teledyskach, turniejach i Mistrzostwach Polski.
Jej kolejną 8 letnią pasją był kickboxing, ma w tej dziedzinie liczne medale z Mistrzostw Polski oraz brązowy pas. Jest autorką artykułów do czasopism sportowych, występowała jako ekspert z fizjoterapii w PNŚ. Opracowała program ćwiczeń wydany na dwóch płytach DVD dla osób otyłych, napisałam również rozdział książki „o aktywności fizycznej” dla „Programu Przemian Moniki Honory”. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia fitness, poza tym organizuję obozy odchudzające i taneczne. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu treningu, fizjoterapii, masażu i tańca.Prowadzi szkolenia

Zdrowy Kręgosłup
30 kwietnia 2022 Warszawa ( Oczekuje )
Zdrowy Kręgosłup
23 stycznia 2022 Warszawa ( Oczekuje )

Współprowadzi szkolenia

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.