tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Maja Zajkowskamgr Maja Zajkowska

mgr Maja Zajkowska

Maja jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Ukończyła licencjat z Filologii Angielskiej. Jest Trenerem Personalnym, Instruktorem Fitness, Aqua Fitness i Kulturystyki z kilkuletnim doświadczeniem.

Prowadzi Specjalizację Instruktorską Aqua Fitness, zajęcia grupowe Aqua Fitness oraz współprowadzi kurs Aqua Animator na AWF w Białej Podlaskiej.Od kilku lat prowadzi zajęcia z gimnastyki z elementami gimnastyki korekcyjnej w Niepublicznym Przedszkolu w Białej Podlaskiej. W Klubie Sportowym Fabryka Ciała prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi personalne. Prowadzi również treningi poprawiające sprawność fizyczną zawodników Akademii Piłkarskiej TOP 54 oraz pomaga w przygotowaniu motorycznym zawodników AZS Podlasie. Prowadzi treningi z grupami sportowców w różnym wieku. Ukończyła wiele szkoleń, kursów i warsztatów związanych ze swoimi zainteresowaniami. Na co dzień spędza czas aktywnie, łączę pracę ze swoimi pasjami oraz interesuję się podróżami i zdrowym stylem życia. 

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.