tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Michał Lupa

mgr Michał Lupa

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia oraz ratownictwo medyczne. Wieloletni instruktor pierwszej pomocy. Uczestnik oraz wykładowca licznych kursów i szkoleń. Autor publikacji naukowych oraz laureat konferencji naukowej Majówka Młodej Fizjoterapii.

W swojej karierze pracował w wielu miejscach m.in. w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu. Obecnie od 4 lat jego głównym zajęciem jest służba w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Ponadto czynnie pracuje jako ratownik medyczny. Żyje aktywnie i na co dzień współpracuje z wieloma firmami oraz stowarzyszeniami.

Współzałożyciel i były prezes Studenckiego Koła Naukowego FAT zajmującego się tematyką pierwszej pomocy oraz współzałożyciel cyklicznych spotkań ProjektOR skierowanych do środowiska osób zainteresowanych ratownictwem medycznym. Brał udział w organizacji licznych manewrów oraz zawodów. Podczas prowadzenia zajęć duży nacisk kładzie na praktykę oraz ćwiczenia. Lubi wychodzić poza schematy. Stara się by kursanci dobrze zrozumieli materiał, który chce im przekazać, co ułatwia zapamiętanie go.  Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.