tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
Ireneusz Popławski

Ireneusz Popławski

Historia z Nordic Walking rozpoczęł się w 2012 roku, a od 2016 roku jest sędzią i instruktorem tej dyscypliny. Był uczestnikiem i później organizatorem etapu Pucharu Lubelszczyzny w NW w Białej Podlaskiej, Pucharu Wschodniej Polski w Białej Podlaskiej oraz innych zawodów odbywających się w Białej Podlaskiej.
Prowadził program unijny dotyczący szkolenia w Nordic Walking ludności wiejskiej w Rokitnie. Prowadziłem i sędziowałem zawody biegowe i w NW w Radzyniu Podlaskim. Uczestniczył w zawodach organizowanych przez Federację NW i Stowarzyszenie NW oraz innych organizatorów z terenu całej Polski, Słowacji i Ukrainy. Należy do Klubu Biegacza Biała Biega, gdzie odpowiada za sekcję Nordic Walking, w ramach której prowadzi m.in. szkolenia i treningi.
W swojej przygodzie z NW miał chwile doniosłe na podium, m.in.zdobył tytuł 1 wicemistrza Słowacji w nordicu górskim , wicemistrza Ukrainy, zwyciężył w maratonie El Greco w Siedlcach. Nordic Walking to jego nieustająca pasja.  Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.