tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
Monika Budzicka

Monika Budzicka

Nasza wykładowczyni jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie- wydział Wychowanie Fizyczne i Sport ze specjalnością Piłka Ręczna.
Swoja przygodę ze sportem rozpoczęła bardzo wcześnie trenując piłkę ręczną najpierw w lidze młodzieżowej w Giżycku, a następnie trafiła do II ligi.W trakcie studiów na krakowskim AWF grała zawodowo w I lidze w zespole AZS AWF KUSY Kraków. Do dnia dzisiejszego nie zaprzestała kontaktu z ukochana dyscyplina sportu. Monika jest trenerm II klasy w piłce ręcznej - przez 3 lata w SMS Żywiec prowadziła juniorki starsze a nastepnie  III ligę męźczyzn.
Obecnie Monika prowadzi drużynę młodzieżową  Crakovii , oraz jest trenerem przygotowania motorycznego w zespole KS Crakovia 1906.
Z naszą placówką Monika związana jest od 6 lat, prowadzi kursy dla przyszłych instruktorów fitness oraz szkolenia i warsztaty dla osób, które posiadają już legitymację instruktorskie z tej dziedziny sportu.
Ponadto Nasza wykładowczyni jest licencjonowaną instruktorską programów Les Mills, takich jak BodyPump oraz CXWORX.
Jak twierdzi sama najlepiej czuje się w zajęciach siłowych, dąży do tego aby kursanci wychodzili z jej szkoleń usatysfakcjonowani i spełnieni dobrze wykonaną pracą i treningiem.Prowadzi szkolenia

Kurs Instruktora Fitness
05-20 grudnia 2020 Kraków ( Oczekuje )
Kurs Instruktora Fitness
07-22 listopada 2020 Kraków ( Oczekuje )
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.