Spotkajmy się na GO ACTIVE SHOW sprawdź program targów
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 24-26 maja możecie nas znaleźć w Warszawie na targach
GO ACTIVE SHOW
Nasze stoisko zlokalizowane będzie w HALI F w strefie Fitness, tuż obok sceny Dance & Fitness, na której będzie odbywał się festiwal Dance & Fitness
Hala F jest halą "joy"i na niej będzie odbywać się wiele aktywności sportowych a w tym zabawy sportowe z nagrodami prowadzone przez naszych trenerów. Zapraszamy na konsultacje treningowe, dietetyczne i żywieniowo-suplementacyjne. Podczas targów obecni będą trenerzy personalni Dariusz Jaciubek, Iza Niedziołka, Marcina Piechota oraz trenerki Marta Świrdowska i Iwona Kandora, które prowadzą kursy instruktorskie i trenerskie w CKKS oraz zajmują sie organizacją kursów.
Dodatkowo przesyłamy elektroniczne zaproszenie online na bezpłatne wejście na targi GO ACTIVE SHOW na piątek 24.05.2019 po uprzedniej rejestracji na
https://goactiveshow.pl/rejestracja-b2b/ .
Już od piątku aż do godziny 16:00 do niedzieli będzie można wziać udział w wydarzeniach organizowanych na stoisku CKKS: konkurencje prowadzone przez naszych Trenerów Personalnych, Konkurs na najfajniejsze Selfie na stoisku CKKS zrobione podczas targów.
Każdy z aktywnych uczestników otrzyma nagrody w postaci gratisów i bonów na szkolenia a zwycięzcy nagrody rzeczowe i nagrodę główną w postaci wybranego Kursu lub Szkolenia z oferty CKKS.
Harmonogram treningów z gwiazdami
Scena DANCE AND FITNESS
PIĄTEK 24.05 2019 - 10:30-11:30 Zumba® Izabela Kin-Janda from Poland and Steve Boedt from Belgium
- 11:30-12:00 Booty Killer Full Body Workout Martyna Bielawska
- 12:00-12:30 STRONG30™ Ilker Dural from Turkey, Evgenii Chigirev from Russia and the Team from Poland" FITNESS EXTRAVAGANZA
- 12:30-12:45 CEREMONIA OTWARCIA MIĘDZYNARODWYCH MISTRZOSTW W GRUPOWYCH ZAJĘCIACH FITNESS "FITNESS EXTRAVAGANZA"
- 12:45-13:15 HULABOOST Einat Mizrachi
- 13:15-13:45 GROUP BOXING Wioleta Wegrzynek
- 13:45-14:15 GAB 60 Agnieszka Łapko, Lukasz Bochniarz
- 14:15-14:45 POUND Aneta Kaszkowiak
- 14:45-15:15 TENBAN Anna Sabuda + Team:Aleksandra and Paulina
- 15:15-15:45 COUNTRY FITNESS Nicolas Rosan
- 15:45-16:15 JINDAFIT D'Jack Tchinda
- 16:15-16:45 FITONING CORE Piotr Końko
- 16:45-17:00 CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD "FITNESS EXTRAVAGANZA"
SOBOTA 25.05 2019 - 10:00-11:00 COUNTRY FITNESS Nicolas Rosan
- 11:00-12:00 Zumba® Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and the Team from Poland
- 12:00-12:30 STRONG30™ Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
- 12:30-13:00 HULABOOST Einat Mizrachi
- 13:00-14:00 POUND® Aneta Kaszkowiak & Team
- 14:00-15:00 SALSATION® Masterclass Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox,Federica Boriani,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Ronald Morales Dubes,Roxana Rodríguez Hechavarría,Sheldon Christiaan,Vladimir Gerónimo Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
- 15:00-16:00 SALSATION® Masterclass Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
- 16:00-16:30 POUND® Aneta Kaszkowiak & Team
- 16:30-17:00 STRONG30™ Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
- 17:00-18:00 JINDAFIT D'Jack Tchinda
NIEDZIELA 26.05 2019 - 10:15-10:30 Pokaz Pole Dance Lejdis Studio
- 10:30-11:30 Strong by Zumba® Izabela Kin-Janda from Poland and Ilker Dural from Turkey
- 11:30-12:00 Booty Killer Full Body Workout Martyna Bielawska
- 12:00-13:00 ZUMBA® Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and the Team from Poland
- 13:00-14:00 SALSATION® MASTERCLASS Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
- 14:00-15:00 SALSATION® MASTERCLASS Boys vs Girls SALSATION® Presenters
- 15:00-16:00 SALSATION® MASTERCLASS Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
- 16:00-16:30 POUND® Aneta Kaszkowiak & Team
Scena GŁÓWNA
PIĄTEK 24.05 2019 TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE
- 11:00-12:00 SALSATION® MASTERCLASS Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
- 13:00-14:00 SALSATION® Masterclass Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox- Dupin de Majoubert,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Sheldon Christiaan,Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
- 14:00-15:00 Zumba® Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and Karolina Berezowska from Poland 15:15-15:30 Pokaz Pole Dance Lejdis Studio
- 15:30-16:00 STRONG30™ Ilker Dural from Turkey and the Team
- 16:00-17:00 SALSATION® MASTERCLASS Alejandro Angulo and the Salsation® Master Trainer Team
SOBOTA 25.05 2019 TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE
- 10:30-11:00 Shaun T speech
- 11:00-12:00 Shaun T trening
- 12:00-12:45 TRENING Z EWĄ CHODAKOWSKĄ
- 13:00-13:15 KAMPANIA SPOŁECZNA AKTYWNI, BEZPIECZNI "ZMIERZ CIŚNIENIE PRZED TRENINGIEM" Exercise Is Medicine
- 13:15-14:15 TRENING ZE SKOCZKAMI HULA, STOCH, KUBACKI
- 14:15-15:00 TRENING Z FIT LOVERS
- 15:00-16:00 Zumba® Steve Boedt from Belgium and the Team from Poland
- 16:00-17:45 SALSATION® MASTERCLASS Alejandro Angulo and the Salsation® Master Trainer Team
NIEDZIELA 26.05 2019 TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE
- 10:15-11:00 ROZRUCH PORANNY Z JOANNĄ JĘDRZEJCZYK
- 11:00-12:00 YOGATHON- ART OF LIVING
- 12:00-13:00 TRENING Z QCZAJ'em
- 13:00-13:30 STRONG 30™ Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
- 13:30-14:30 WYZWANIE SKOCZKA STOCH , KUBACKI, HULA
- 14:30-15:45 ZUMBA® Steve Boedt from Belgium and the Team from Poland
- 16:00-17:00 "SALSATION® MASTERCLASS Alejandro Angulo and the Salsation® Master Trainer Team