tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

Spotkajmy się na GO ACTIVE SHOW sprawdź program targów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 24-26 maja możecie nas znaleźć w Warszawie na targach

GO ACTIVE SHOW

Nasze stoisko zlokalizowane będzie w HALI F w strefie Fitness, tuż obok sceny Dance & Fitness, na której będzie odbywał się festiwal Dance & Fitness

Hala F jest halą "joy"i na niej będzie odbywać się wiele aktywności sportowych a w tym zabawy sportowe z nagrodami prowadzone przez naszych trenerów.  Zapraszamy na konsultacje treningowe, dietetyczne i żywieniowo-suplementacyjne. Podczas targów obecni będą trenerzy personalni Dariusz Jaciubek, Iza Niedziołka, Marcina Piechota oraz trenerki Marta Świrdowska i Iwona Kandora, które prowadzą kursy instruktorskie i trenerskie w CKKS oraz zajmują sie organizacją kursów.
Dodatkowo przesyłamy elektroniczne zaproszenie online na bezpłatne wejście na targi GO ACTIVE SHOW na piątek 24.05.2019 po uprzedniej rejestracji na https://goactiveshow.pl/rejestracja-b2b/ .

Już od piątku aż do godziny 16:00 do niedzieli będzie można wziać udział  w wydarzeniach organizowanych na stoisku CKKS: konkurencje prowadzone przez naszych Trenerów Personalnych, Konkurs na najfajniejsze Selfie na stoisku CKKS zrobione podczas targów.
Każdy z aktywnych uczestników otrzyma nagrody w postaci gratisów i bonów na szkolenia a zwycięzcy nagrody rzeczowe i nagrodę główną w postaci wybranego Kursu lub Szkolenia z oferty CKKS.

Harmonogram treningów z gwiazdami

Scena DANCE AND FITNESS

PIĄTEK 24.05 2019 

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

Scena GŁÓWNA

PIĄTEK 24.05 2019
TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE

SOBOTA 25.05 2019 TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE

NIEDZIELA 26.05 2019 TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE
Sport Fizjoterapia Oświata Online-Live Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS