tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

Paweł Ciechan nadchodzące szkolenia i kursy

Paweł Ciechan zasilił szeregi CKKS


Małymi kroczkami jak widzicie nasza profesjonalna kadra się rozrasta, dziś chcielibyśmy przedstawić wam kolejnego doświadczonego wykładowcę, a jest nim Paweł Ciechan. Poniżej w paru zdaniach postaramy się przedstawić Państwu osobę Pawła.
 

Wykładowca z klasą


Paweł Ciechan ukończył studia wyższe (pedagogika i pychologia) co pozwala mu na utrzymywanie bardzo wysokiego poziomu dydaktycznego, jest to dla nas niezwykle istotne. Pozwala to mu również na utrzymanie doskonałego kontaktu z kursantami. Paweł jest ikoną sportów siłowych, a jego osiągnięcia są imponujące, jest również autorem cyklu artykułów o systemach treningowych w magazynie Perfect Body.
 

Osiągnięcia Pawła Ciechana są imponujące


Paweł jest członkiem kadry narodowej w Kulturystyce, jest również Vice Mistrzem Świata w Kulturystyce, wielokrotnym finalistą mistrzostw Polski, Świata i Mister Uniwersum, takimi osiągnięciami mogą pochwalić się tylko nieliczni.

Paweł w naszej placówce będzie prowadził kury trenera personalnego, instruktora kulturystyki jak i swoje autorskie szkolenia doskonalące (Systemy treningów kulturystycznych), które niebawem znajdą się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, już niebwawem pojawią się terminy kursów z naszym nowym wykładowcą.
Sport Fizjoterapia Oświata Online-Live Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS