tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN

Kurs Instruktora Pływania z LICENCJĄ PZP

        Od tego roku w ofercie CKKS macie możliwość ukończenia kursu Instruktora pływania z Licencją PZP - Polskiego Związeku Pływackiego

CKKS jako Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli, wpsiana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych wydaje zaświadczenia zgodne z wytycznymi MEN a na pdostawie zawartego porozumienia z PZP, umożliwiamy Wam wydanie dokumentów końcowych przez Polski Związek Pływacki co jest jednoznaczne z możliwością przystąpienia po naszym krusie do kursu na Trenera Pływania klasy II.

        W ofercie CKKS w terminach utworzyliśmy specjalną zakłądkę AKREDYTACJA PZP - w niej znajdują się terminy dotyczące kursów z Licencją.

Kurs z Licencją najczęściej organizujemy we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Nadal pozostawiamy Wam możliwosć wyboru kursu bez licencji, jest to forma krótsza - 3 weekendowa.

Wszystkie terminy znajdziecie w zakałdce poniżej:

OPIS I TERMINY

        Co daje Wam ukończenie kursu instruktora w CKKS? A dlaczego warto wybrać kurs z Licencją?

Często odpowiadamy na te pytania. Kurs Instruktora organizumeny zgodnie z Ustawą o Sporcie, na podstawie której wydawana jest legitymacja Instruktora Sportu o specjalności pływanie. Tytuł Instruktora nadany po ukończeniu krusu i zdaniu egzaminu pozwala prowadzić zajęcia sportowe w klubach i potwierdza posiadane kompetencje instruktora. Jest to szczególnie ważne dla nauczycieli i osób prowadzących zajęcia z dziećmi w ramach lekcji W-F. Kurs Instruktora Sportu wybierają często osoby pracujące w szkółkach pływackich oraz ratowicy wodni a także nauczyciele W-F. 

Kurs Instruktora Pływania z Licencją PZP dodatkowo pozwala:

        Wszelkie formalności związane z wydaniem Licencji PZP dopełnia CKKS - organizator kursu. Wszystkie opłaty związane z wydaniem licencji wliczone są w cene kursu!

 

        Możliwosć dofinanswoania kursu instruktora - przypominamy o możliwości dofinasowania kursu. CKKS jest wpisany bo Bazy Usług Rozwojowych, możliwosć dofinansowania z Urzędów Pracy - KFS.

 

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.