tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
  Zaloguj się Newsletter
MEN

Aktualne wytyczne i ograniczenia. Koronawirus a Edukacja i organizacja kształcenia w NPDN.

Od soboty, 24 października w całym kraju wprowadzone zostają wprowadzone kolejne nowe wytyczne odnośnie walki z koronawirusem. Poniżej przedstawiamy jak wpłyną nowe ograniczenia na realizację kształcenia oraz jakie zmiany zostają wprowadzone w poszczególnych strefach

Ograniczenia są modyfikowane w zależności od rozwoju sytuacji w kraju. Centrum Kształcenia Kadr Sportowych jako Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli (NPDN) wprowadza realizację nauczania w formie HYBRYDOWEJ w strefie żółtej zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, w strefie czerwonej wszystkie zajęcia teoretyczne realizowane będą w formie zdalnej a zajęcia praktyczne w formie zdalnej lub stacjonarnej (wyłącznie w grupach zamkniętych i do 5 uczestników) z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ograniczeniem liczebności grup.  

Szczegółowe wytyczne dostępne są na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej:

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ - WYTYCZNE

Pełne wytyczne aktualizowane na stronie Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej:

SERWIS INFORMACYJNY RP - PEŁNE WYTYCZNE OBOWIĄZUJĄCE W KRAJU

 

Organizacja kształcenia w CKKS

Organizacja kursów i szkoleń przez naszą placówkę Doskonalenia Nauczycieli będzie prowadzona zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na dzień 24.10.2020 ograniczamy wszystkie szkolenia stacjonarne i w miarę możliwości zmieniamy ich formę na zdalną - Online Live.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wykładowców z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości kształcenia wprowadzamy następujące zasady:

 

Strefa czerwona - od 24.10.2020 obejmuje cały kraj

(aktualne miasta i powiaty należące do strefy czerwonej SERWIS INFORMACYJNY RP - PEŁNE WYTYCZNE OBOWIĄZUJĄCE W KRAJU):

 

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.