tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
Zaloguj się
ckks-logo
Akredytacja Kuratorium Oświaty
MEN

FIRST PRICE tylko w CKKS

Zapisz się z FIRST PRICE - złap najniższą cenę!

Od kliku miesięcy na naszej stronie www.ckks.pl pojawiły się mocno obniżone ceny, które nazywamy FIRST PRICE.  Obowiązują na wszystkie kursy i szkolenia z aktualnej oferty Centrum Kształcenia Kadr Sportowych. Każda cena dotyczy terminu, na który dokonujemy zapisu. Ceny zmieniają się proporcjonalnie do daty rozpoczęcia szkolenia. Dajemy Wam możliwość złapania najniższej ceny, zapisując się na szkolenie odpowiednio wcześniej - dłuższy czas do startu kursu tym cena jest niższa. Liczba dni przez jaką obowiązuje cena FIRST PRICE pokazana jest w terminie, przy cenie.

Zapisując się z ceną FIRST PRICE zyskujesz:

Informacje ogólne:

CENA FIRST PRICE - dotyczy tylko zapisów nowych, na konkretny termin z obniżoną ceną widoczną przy terminie. Ceny First Price pojawiły się w CKKS w kwietniu 2018 r i nie ma możliwości edycji wcześniejszych zapisów przed datą wprowadzenia FIRST PRICE. Warunkiem koniecznym aby skorzystać z promocji, jest potwierdzenie zapisu wpłatą zaliczki w terminie 7 dni od zapisu.
Cena FIRST PRICE nie łączy się z bonami i innymi promocjami. Jeżeli podczas zapisu użyjemy jednocześnie hasła promocyjnego, kodu partnerskiego lub posiadamy bon rabatowy do zapisu zostanie przypisana jedna promocja, najbardziej korzystna dla zgłoszenia. First Price to szansa na najniższą cenę! Złap już teraz! Jeśli preferowanego terminu lub miasta nie ma na stronie SKONTAKTUJ SIĘ z nami, dołożymy wszelkich starań aby utworzyć lub dopasować termin do danego miasta.
Nasza zasada to szkolić na najwyższym poziomie a ofertę staramy dopasować do każdego i umożliwić mu ukończenie kursu lub szkolenia w preferowanym mieście i terminie!

Zapraszamy!

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS