tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

CKKS z AKREDYTACJĄ KURATORIUM OŚWIATY

 

W sierpniu 2019 r OTRZYMALIŚMY AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY na całą działalność szkoleniową Centrum Kształcenia Kadr Sportowych!

UWAGA, zgodnie z nowymi wymogami odnośnie Akredytacji: Organy i osoby prowadzące placówki doskonalenia nauczycieli, które nie posiadają akredytacji na podstawie ustawy o syst. ośw. z dn. 7.9.1991 r. zobowiązane są do uzyskania tego dokumentu, zgodnie z zapisami art. 320 ust. 1 ustawy Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe i rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 października 2018 w sprawie akredytacji placówek doskonalenia nauczycieli.
W Kuratorium Oświaty w terminie do dnia 31 sierpnia 2019 r. Placówki i Organy miały obowiązek złożyć wnioski na podstawie rozpatrzenia, których przyznano Akredytację Podmiotom, które spełniły wszystkie wymagania opisane w ustawie.

Jako Placówka Doskonalenia Nauczycieli z 12 letnią tradycją i “MY” przystąpiliśmy do procesu ubiegania się o Akredytację i do złożenia wniosku.
W sierpniu 2019 r powołany Zespół Akredytacyjny przyznał naszej Placówce AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY na całą działalność szkoleniową Centrum Kształcenia Kadr Sportowych. Otrzymany dokument to nie tylko sygnatura pisma i kolejny wpis jakim możemy się pochwalić w zakładce “O NAS” ale przede wszystkim wynik kontroli na podstawie której przeanalizowane wszystkie aspekty naszej działalności badając ich zgodność z cytowaną ustawą.
Sport Fizjoterapia Oświata Online-Live Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS