tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł

CKKS sponsorem Super Finału Ekstraligii Unihokeja

Ekstraliga Unihokeja razem z CKKS

14 maja 2016r. odwiedziliśmy po raz kolejny Nowy Targ, czyli stolicę Unihokeja w Polsce. Byliśmy tam jednym z głównych sponsorów turnieju finałowego ekstraligi Unihokeja ligi Polskiej.

Cieszymy się, że w dużym stopniu dzięki nam, kibice (i zarazem MY) mogli zaobserwować naprawdę bardzo ciekawe widowisko stojące na najwyższym poziomie!

Większość z Was myśli sobie pewnie, że Unihokej to dyscyplina niszowa i kompletnie nie emocjonująca… Troje z nas, którzy tam pojechali też tak myślało ale już po pierwszych akcjach meczu o 3 miejsce kobiet zmieniliśmy zdanie. Uwierzcie nam na słowo, że jest to jeden z najbardziej emocjonujących i szybkich sportów drużynowych! Po niezwykle zaciętych meczach, które wyłoniły medalistów u kobiet i mężczyzn byliśmy pełni pozytywnych emocji.

Dlatego też jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zafundować nagrody o łącznej puli, która przekroczyła 20tys zł. Jesteśmy pewni, że jeśli tylko będzie możliwość kolejnej takiej współpracy w przyszłości, z przyjemnością się zgodzimy.

Pan Artur Kasperek zadbał o najdrobniejsze szczegóły organizacyjne, tak by turniej wyglądał jak najbardziej profesjonalnie. Udało mu się to w stu procentach, bo czuliśmy się jak na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia w przyszłości meczu Unihokeja na najwyższym poziomie, a na pewno zainteresujecie się tą dyscypliną!
My jesteśmy zachwyceni.

W naszej ofercie znajdziecie także kurs na instruktora unihokeja
Szczegóły dotyczące kursu na instruktora unihokeja
Sport Fizjoterapia Oświata Online-Live Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS