tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
Zaloguj się
ckks-logo
Akredytacja Kuratorium Oświaty
MEN

11 URODZINY CKKS

11 URODZINY Centrum Kształcenia Kadr Sportowych

Na dzień 2 lipca 2018 r. przypadają 11 urodziny CKKS.

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych to:
11 lat organizacji szkoleń i kursów ! W ciągu naszej działalności  kursy i szkolenia CKKS ukończyło ponad 15000 ABSOLWENTÓW!
W pracę CKKS zaangażowane są dwa biura - Wrocławskie (siedziba główna) Dział Obsługi Klientów i Kursów gdzie Marta i Grzegorz codziennie zajmują się obsługą klientów, kursów i współpracujących trenerów. W Białej Podlaskiej od prawie trzech lat znajduje się Dział Zaświadczeń i Marketingu, w którym Daria i Iwona przygotowują i wydają dokumenty potwierdzające udział w kursach.  Naszą pracę codziennie wspierają informatyk Michał oraz grafik Damian.
Osobą, która stworzyła  firmę oraz jest wzorem i pomysłodawcą większości działań placówki jest Dyrektor Bartłomiej Cienciała. Dyrektor to nie tylko osoba zarządzająca placówką ale menager łączący pracę obu biur i wybitny fizjoterapeuta, który od lat czynnie zaangażowany jest w pracę jako wykładowca CKKS.
Działalność CKKS to 100 STALE WSPÓŁPRACUJĄCYCH TRENERÓW I WYKŁADOWCÓW - dziękujemy Wam za wkład i zaangażowanie!
PONAD 1500 ZREALIZOWANYCH FORM SZKOLENIOWYCH!
CYKLICZNIE PROWADZIMY 50 SZKOLEŃ I KURSÓW!
15 MIAST W KTÓRYCH REGULARNIE ORGANIZOWANE SĄ KURSY I SZKOLENIA.
CO MIESIĄC WYSYŁAMY DO WAS OKOŁO około 150 LISTÓW Z DYPLOMAMI, CERTYFIKATAMI I LEGITYMACJAMI potwierdzających udział w szkoleniach i kursach!

URODZINOWE PROMOCJE i KONKURSY


W tym wyjątkowym dniu 2 LIPCA 2018 przygotowaliśmy dla Wszystkich promocje i konkursy organizowane przez CKKS i naszego FB /ckkspl

Nagrodą główną będzie możliwość odbycia wybranego kursu lub szkolenia z dostępnej oferty CKKS na stronie www.ckks.pl za symboliczną kwotę 1zł!

Szczegóły już dzisiaj na Facebooku CKKS
https://web.facebook.com/ckkspl/
Ponadto przygotowaliśmy dla Was liczne BONY kwotowe i rabatowe oraz gratisy reklamowe i prezenty w postaci akcesoriów dla masażystów i fizjoterapeutów.

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS