tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN

Executive Master of Business Administration (MBA)

Zobacz wszystkie terminy Galeria zdjęć Opinie absolwentów  Liczba absolwentów: 102

Studia niestacjonarne - 2 semestry/60 ECTS

Studia podyplomowe (MBA) Executive Master of Business Administration organizowane przez CKKS w ścisłej współpracy z COLLEGIUM HUMANUM Szkoła Główna Menadżerska w Warszawie i Apsley Business School w Londynie to duży krok dla kadry kierowniczej do osiągania najlepszych wyników finansowych w swoich spółkach. MBA to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych dyplomów kadry zarządzającej, świadczący o wysokim poziomie kompetencji i kwalifikacji w wielu obszatach biznesu i zarządzania.

Program Executive MBA

Program studiów podyplomowych Executive MBA organizowanych w CKKS przygotowany jest tak aby rozwiną szeroki wachlarz umiejętności zarządzania oraz daje możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy słuchaczami. Szczegółowy program został napisany przez specjalistów wg najwyższych standardów Association of MBA’s and Business Graduates Association (Londyn, Wielka Brytania). Studiując MBA w CKKS rozwijasz się wszechstronnie pod okiem praktyków.

Dla kogo MBA

Executive MBA jest przede wszystkim skierowane do osób ambitnych i otwartych na rozwój osobisty posiadających minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Niejednokrotnie jest to wymóg aby uzyskać awans na wyższe szczeble kierownicze. Ukończenie studiów Executive MBA wymagane jest od kadry kierowniczej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego oraz skarbu państwa, menadżerów i dyrektorów spółek handlowych.

Ukończenie studiów Executive MBA daje bardzo wszechstronne i kompleksowe spojrzenie na rozwój osobisty, rozwój swojego zespołu, zarządzanie ludźmi i biznesem. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala już w trakcie studiów na wdrażanie nowych procedur do swojego biznesu i udoskonalanie swojego warsztatu. Studia skupiają się przede wszystkim na praktycznych rozwiązaniach i sprawdzonych metodach stosowanych w największych światowych firmach. Poszczególne moduły programów Executive MBA realizowane są przez wybitnych specjalistów (praktyków) z Polski i zagranicy w systemie case study i oparają się na konkretnych potrzebach praktyki menedżerskiej.

Kwalifikacje po uzyskaniu dyplomu

Absolwenci studiów podyplomowych Executive MBA uzyskują spełnienie kryterium wykształcenia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa (art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarzadzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182).

Opłaty za studia

1 wpłata roczna 9.900 zł
2 wpłaty półroczne 5.200 zł
4 wpłaty kwartalne 2.750 zł
Wpisowe 500 zł

W celu zapisania się na studia wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia dostępny niżej przy wybranym mieście i terminie po czym skontaktuje się z Państwem pracownik obsługi studiów podyplomowych.

Wymagane dokumenty

 • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (potwierdzona przez CKKS lub notarialnie kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych)
 • Curriculum Vitae (CV musi zawierać klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”)
 • dokument potwierdzający doświadczenie zawodowe lub kopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej

Ramowy program studiów

Szczegółowy rozkład zajęć podany zostanie na początku semestru

 • Marketing w teorii i w praktyce
 • Zarządzanie mieniem państwowym
 • Ład korporacyjny
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zarządzanie zmianą
 • Zarządzanie projektami
 • Zarządzanie talentami i zasobami ludzkimi
 • Public Relations, Social Media i Brand Management
 • Etyka biznesu i CSR
 • Ekonomia menedżerska
 • Przywództwo i coaching
 • Prawo gospodarcze
 • Odpowiedzialność prawna członków zarządów (CEO), dyrektorów finansowych (CFO) i członków rad nadzorczych
 • Negocjacje i komunikowanie w biznesie
 • Etykieta i savoir vivre w biznesie
 • Psychologia biznesu i mentoring
Powyższy opis i program ma charakter poglądowy i może zostać zmieniony w zależności od warunków organizacyjnych i osoby prowadzącej zajęcia.
Terminy kursów

Poniżej przedstawiamy aktualny terminarz w poszczególnych miastach.


Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty


Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin specjalnie dla Państwa. W tym celu prosimy o kontakt przez formularz "Zaproponuj termin".
 Zaproponuj termin

Przeczytaj opinie naszych absolwentów

Brak opinii
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
 • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
  "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
  udzieloną przez PFR S.A.

  Wszytkie prawa zastrzeżonie.
  Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.