tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
  Zaloguj się
ckks-logo
MEN

TALENTY I MOCNE STRONY - JAK DOSTRZEC DOBRO I POMÓC DZIECKU JE W SOBIE ODKRYĆ

Zobacz wszystkie terminy Galeria zdjęć Opinie absolwentów

Spotkanie dedykowane dla nauczycieli, animatorów kultury, edukatorów, dotyczące tematu dostrzegania mocnych stron i podnoszenia poczucia wartości dzieci.

Jak pomóc dziecku nie przegapić swojego talentu, jak pielęgnować go? Jak zauważyć to kim naprawdę jest dziecko? Jak bez porównań, oczekiwań docenić dobro i wartość kilkuletnich ludzi?

Podstawą warsztatów, będą proste ćwiczenia, zabawy i dyskusje wspierające rozwój osobisty dorosłych. Większość ćwiczeń będzie można w prosty sposób przenieść na grunt własnej pracy z dziećmi. Chcemy zainspirować uczestników do pracy rozwojowej z dziećmi. Punktem kluczowym jest na uruchomienie potencjału i wykorzystanie indywidualnych zasobów nauczycieli do tworzenia wartościowych i odżywczych relacji z dziećmi.

Czas trwania: 4 godziny

Prowadząca szkolenie:

Agnieszka Cienciała – kulturoznawczyni, animatorka sztuki, trener rozwoju osobistego, pilot wycieczek. Ukończyła „Studium Umiejętności Pracy z Grupą Metodą Warsztatową” oraz kurs „Asertywność Trenera” w Pracowni Psychologicznej "Spotkanie" rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne i artystyczne dopasowane do potrzeb wszelakich grup: młodzieży, kobiet, seniorów.

Powyższy opis i program ma charakter poglądowy i może zostać zmieniony w zależności od warunków organizacyjnych i osoby prowadzącej zajęcia.
Terminy kursów

Poniżej przedstawiamy aktualny terminarz w poszczególnych miastach.


Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty


Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin specjalnie dla Państwa. W tym celu prosimy o kontakt przez formularz "Zaproponuj termin".
 Zaproponuj termin

Opinie absolwentów CKKS

Opinie absolwentów CKKS

Brak opinii


Galeria zdjęć

Galeria zdjęć


Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS