tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Justyna Bieniek

mgr Justyna Bieniek

Od 2016 roku pracuje jako wychowawca co sezon na koloniach letnich oraz zimowych, dodatkowo pracowała jako animator czasu wolnego, pilot wycieczek czy instruktor narciarstwa. Obecnie jest na 5 roku studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja na AWF w Białej Podlaskiej oraz pracuje w przedszkolu. Od 4 lat była zaangażowana w Samorząd Studencki na Uczelni, gdzie pełniła funkcję Przewodniczącej. 

Uwielbia podróże (brała udział w wyścigu autostopowym do Chorwacji w stylu “Ameryki Express” ). Sama praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji, dlatego ta forma pracy jako wychowawca czy pilot wycieczek jest niesamowitą opcją na poznanie nowych miejsc, ludzi, zawiązanie przyjaźni i zdobycie cennego doświadczenia. Jest wielką fanką żagli i parków linowych.Uchodzi za osobę uśmiechniętą, która uwielbia poznawać nowe osoby. Prowadzi szkolenia

Kurs na Wychowawcę Wypoczynku
15-17 grudnia 2023 Biała Podlaska ( Rusza )
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.