tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Ireneusz Żakmgr Ireneusz Żakmgr Ireneusz Żak

mgr Ireneusz Żak

Przez całe życie związany z piłką ręczną, był zawodnikiem wielu Superligowych klubów oraz kadry narodowej. Od 2013 instruktor fitness i trener personalny. Od 2015 stworzył swój własny projekt PRO Challenge, który z powodzeniem realizuje w trójmieście. PRO Challenge mający na celu budować sportową społeczność, zarażając aktywnością wszystkich, niezależnie od wieku i płci. Jednoczymy trójmiejskich sportowych świrów bawiąc się sportem. Pasjonuję się zdrowym i aktywnym trybem życia. 
 
Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Nigdy nie brakuje mu pozytywnego podejścia do życia. Jest urodzonym optymistą. Podczas treningów dużą uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń, swoją wiedzę ciągle wzbogaca uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.
 
Zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę i stara się za wszelką cenę osiągnąć wyznaczone cele. Jego motto: „Jeśli nie masz nastroju na trening, zmień nastrój.


Prowadzi szkolenia

Kurs Trenera Personalnego
05-20 czerwca 2021 Gdańsk ( Oczekuje )
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.