tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
lic. Paweł Zaremba

lic. Paweł Zaremba

Pasją Pawła są sporty i sztuki walki. Jako dyplomowany instruktor sportów i sztuk walki pracuje od 1991 roku. Karierę rozpoczął od zapasów i judo, następnie trenował Kung-Fu. W FMA zdobył 3 srebrne medale i 1 złoty. W roku 1988 zdobył jako pierwszy biały zawodnik Mistrzostwo Świata w Kung- Fu Wu-Shu w Chinach (Hangzhou i Shenzhen). Jest wieloletnim zawodnikiem KS Prądniczanka w zapasach, a jego kolegami z maty byli m.in. Andrzej Supron, Kazimierz Lipień, Roman Bierła, Władysław Stecyk, Czesław Kwieciński i Ryszard Wolny (1990-1992). Od ponad 35 lat trenuje SILAT & Filipińskie Sztuki Walki – Guro. Sporo czasu spędził na Filipinach i w Indonezji szkoląc się i praktykując u najlepszych nauczycieli o sławie światowej, takich jak Cacoy Canete, Bobby Taboada, Christopher Nasilowski czy Vince Palumbo. Jest Master Trenerem tej szkoły, to znaczy prowadzi w Polsce kursy i szkolenia SILAT & Filipińskie Sztuki Walki dla instruktorów sportów i sztuk walki.

Startuje w biegach przeszkodowych od 2007 roku, biegał Spartan Race w USA, Kanadzie, na Filipinach, w Indonezji, Hiszpanii, Francji, Szkocji, Czechach, Słowacji i w Polsce. W 2009 roku wziął udział w Dead Race przemierzając w Kanadzie nonstop 239 km w ciągu 3 dni. W latach 2010- 2013 brał udział w Biegu Morskiego Komandosa. Współorganizował wiele wydarzeń i eventów sportowych, w tym sezon 2017 Spartan Race Polska. Jest twórcą metody Aktywnej Obrony FORCE DEFENCE METHOD F.D.M.oraz programu treningowego ForceFit.

Jest dyplomowanym trenerem motorycznym i trenerem fitness jest od 2000 roku. Jako zawodowy sportowiec doświadczył wiele kontuzji, z którymi zmagało się jego ciało. Dlatego w krótkim czasie zafascynował się treningiem funkcjonalnym z własnym ciałem. Podążając tą drogą poznał wiele międzynarodowych systemów treningowych i chętnie testował je na sobie. Jest Master Trenerem Kamagon Ball, certyfikowanym międzynarodowym trenerem BLACKROLL i certyfikowanym instruktorem II stopnia Bulgarian Bag. Na co dzień prowadzi szkolenia i pracuje jako medyczny trener personalny pomagając osobom z kontuzjami po wypadkach motocyklowych.Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.