tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Katarzyna Lewicka

mgr Katarzyna Lewicka

Kasia to wytrwała i kreatywna instruktorka sportu o specjalności fitness, trener personalny, instruktor Flying Bungee, Fit and Jump. Prywatnie mama dwójki dzieci. Ukończyła kurs ACTIVEROLL Education Masaż Powięziowy oraz instruktora Pilates.
Poza tym stale zwiększa swoje umiejętności i kwalifikacje, uczestnicząc tym samym we wszelkich możliwych eventach, czy warsztatach branżowych. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała podczas zajęć i treningów w wielu klubach. Chętnie uczestniczy w charytatywnych imprezach sportowych, które poszerzają jej spojrzenie na rolę instruktora. Aktywność fizyczna uszczęśliwia ją od zawsze.
Jej motto: "Sport wyzwala we mnie pozytywne emocje, którymi chcę zarażać innych!" "Praca instruktora i trenera to dla mnie nie tylko źródło dochodów, ale i spełnianie życiowej pasji. Uwielbiam uświadamiać ludzi, dopasowywać cel treningu do możliwości i predyspozycji podopiecznych, eliminować kompensacje, ukierunkowywać na lepszą mobilność. Nauczę Was wszystkiego od podstaw, także prawidłowej techniki oraz oddychania. Odpowiem na pytania: jak urozmaicić trening i wprowadzić własne (bezpieczne!) modyfikacje ćwiczeń, jak wykorzystywać różnorodny sprzęt i interakcje z innymi uczestnikami zajęć oraz z instruktorem."Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.