tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
  Zaloguj się
ckks-logo
MEN
Katarzyna Kowalska

Katarzyna Kowalska

Kasia to wytrwała i kreatywna instruktorka sportu o specjalności fitness, trener personalny, instruktor Flying Bungee, Fit and Jump. Prywatnie mama dwójki dzieci. Ukończyła kurs ACTIVEROLL Education Masaż Powięziowy oraz instruktora Pilates.
Poza tym stale zwiększa swoje umiejętności i kwalifikacje, uczestnicząc tym samym we wszelkich możliwych eventach, czy warsztatach branżowych. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała podczas zajęć i treningów w wielu klubach. Chętnie uczestniczy w charytatywnych imprezach sportowych, które poszerzają jej spojrzenie na rolę instruktora. Aktywność fizyczna uszczęśliwia ją od zawsze.
Jej motto: "Sport wyzwala we mnie pozytywne emocje, którymi chcę zarażać innych!" "Praca instruktora i trenera to dla mnie nie tylko źródło dochodów, ale i spełnianie życiowej pasji. Uwielbiam uświadamiać ludzi, dopasowywać cel treningu do możliwości i predyspozycji podopiecznych, eliminować kompensacje, ukierunkowywać na lepszą mobilność. Nauczę Was wszystkiego od podstaw, także prawidłowej techniki oraz oddychania. Odpowiem na pytania: jak urozmaicić trening i wprowadzić własne (bezpieczne!) modyfikacje ćwiczeń, jak wykorzystywać różnorodny sprzęt i interakcje z innymi uczestnikami zajęć oraz z instruktorem."
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS