tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
  Zaloguj się
ckks-logo
MEN
Iza Niedziółka

Iza Niedziółka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunkach Sport i Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ukończyła kursy trenera kulturystyki, trenera personalnego, instruktora pilates, zdrowy kręgosłup, trener medyczny czy instruktor narciarstwa, wychowawca kolonijny Dyplomowany Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Pogłębia swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach z fizjoterapii, treningu motorycznego czy dietetyki oraz zaburzeń odżywiania u kobiet. Współpracuje z Polską Kadrą Narodową Juniorów w Siatkówce jako trener przygotowania motorycznego/fizjoterapeuta na zgrupowaniach kadry, jak również z innymi sportowcami przygotowującymi się do zawodów narodowych.

Na co dzień, pracuje jako trener personalny, instruktor zajęć prozdrowotnych oraz dietetyk na siłowni. Prowadzi treningi funkcjonalne oraz korektywę z dziećmi, jak również prowadzi podopiecznych po przebytych zabiegach i kontuzjach lub przygotowujących się do operacji. Zdrowie oraz sprawność fizyczną stawia na pierwszym miejscu.


Facebook | CKKS YouTube | CKKS Instagram | CKKS