tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
Iza Niedziółka

Iza Niedziółka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunkach Sport i Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ukończyła kursy trenera kulturystyki, trenera personalnego, instruktora pilates, zdrowy kręgosłup, trener medyczny czy instruktor narciarstwa, wychowawca kolonijny Dyplomowany Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Pogłębia swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach z fizjoterapii, treningu motorycznego czy dietetyki oraz zaburzeń odżywiania u kobiet. Współpracuje z Polską Kadrą Narodową Juniorów w Siatkówce jako trener przygotowania motorycznego/fizjoterapeuta na zgrupowaniach kadry, jak również z innymi sportowcami przygotowującymi się do zawodów narodowych.

Na co dzień, pracuje jako trener personalny, instruktor zajęć prozdrowotnych oraz dietetyk na siłowni. Prowadzi treningi funkcjonalne oraz korektywę z dziećmi, jak również prowadzi podopiecznych po przebytych zabiegach i kontuzjach lub przygotowujących się do operacji. Zdrowie oraz sprawność fizyczną stawia na pierwszym miejscu.

Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.