tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
Sylwia KrajewskaSylwia Krajewska

Sylwia Krajewska

 

Sylwia Krajewska - Dyplomowany Instruktor Tańca, Choreograf

Tancerka, choreograf i od 2012 roku dyplomowany instruktor tańca. Właścicicielka Akademii Tańca Danceby - Szkoły Tańca dla Kobiet. Doświadczona w pracy zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą ,oraz dorosłymi. Specjalistka od form kobiecych. Wciąż eksperymentuje. Jeden styl taneczny to dla niej mało. Nieustannie wzbogaca własny wachlarz tanecznych umiejętnościami .Z każdej formy wyciąga coś unikatowego, tworząc swój własny styl.

JEJ PRZYGODA Z TAŃCEM:

Zaczynała od tańców towarzyskich, przez disco, aż trafiła na hip-hop, przy którym przystanęła na jakiś czas. W swojej dalszej karierze natknęła się na dancehall, który doprowadził‚ ją do Rosji na Big Up Kemp  największy obóz taneczny, przepełniony lekcjami z Jamajczykami i ekipą Ragga Jam.

Wcześniej miała przyjemność szkolenia się u choreografów m.in. Beyonce, Britney Spears, Justina Timberlakea Janet Jackson i wielu, wielu innych. Obecnie szkoli się przede wszystkim w dancehallu i formach kobiecych, jeżdżąc po kraju i świecie (m.in. Francja, Niemcy, Rosja, Egipt, Kreta), a zajęcia prowadziła już nie tylko w Polsce, lecz również w Egipcie i na Krecie. Zakochała się również w Burlesce i High Heels - tańcu w wysokich szpilkach.Prowadzi szkolenia

Kurs Instruktora Tańca
29 października - 06 listopada 2022 Kurs Hybrydowy ( Rusza )
Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.