Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych
Medycznych Edukacji i Biznesu

Orzeł
mgr Sylwia Krajewska

mgr Sylwia Krajewska

 

Sylwia Krajewska - Dyplomowany Instruktor Tańca, Choreograf

Tancerka, choreograf i od 2012 roku dyplomowany instruktor tańca. Właścicielka Akademii Tańca Danceby – Szkoły Tańca dla Kobiet. Doświadczona w pracy zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą oraz dorosłymi. Specjalistka od form kobiecych. Wciąż eksperymentuje. Jeden styl taneczny to dla niej mało!  Nieustannie wzbogaca własny wachlarz tanecznych umiejętności. Z każdej formy wyciąga coś unikatowego, tworząc swój własny styl.

JEJ PRZYGODA Z TAŃCEM

Zaczynała od tańców towarzyskich, przez disco, aż trafiła na hip-hop, przy którym przystanęła na jakiś czas. W swojej dalszej karierze natknęła się na dancehall, który doprowadził ją do Rosji na Big Up Kemp – największy obóz taneczny, przepełniony lekcjami z Jamajczykami i ekipą Ragga Jam®.

Wcześniej miała przyjemność szkolenia się u choreografów m.in. Beyonce, Britney Spears, Justina Timberlake’a, Janet Jackson i wielu, wielu innych. Obecnie szkoli się przede wszystkim w dancehallu i formach kobiecych, jeżdżąc po kraju i świecie (m.in. Francja, Niemcy, Rosja, Egipt, Kreta), a zajęcia prowadziła już nie tylko w Polsce, lecz również w Egipcie i na Krecie. Zakochała się również w Burlesce i High Heels - tańcu w wysokich szpilkach.
Prowadzi szkolenia

Kurs Instruktora Tańca
22 czerwca - 07 lipca 2019 Bydgoszcz ( Rusza )
Sport Fizjoterapia Oświata Biznes Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS