tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
mgr Jakub Słowikowski

mgr Jakub Słowikowski

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek wychowanie fizyczne o specjalizacji z pływania. Trener II klasy z pływania, trener piłki wodnej, ratownik WOPR. Od zawsze zwiany z woda sam od 10 roku życia trenował pływanie i piłkę wodna .

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w piłce wodnej. Po zakończeniu kariery już jako trener rozwijał swoje pasje z sukcesami. Prowadził Reprezentacje Polsku Juniorów w piłce wodnej oraz drużynę Legii Warszawa z którą zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów oraz 3krotnie Mistrzostwo Polski Juniorów. Od lat związany z jednym z najlepszych klubów pływackich w Polsce UKS G-8 Bielany.

Aktualnie prócz zajęć klubowych pracuje w szkole sportowej SP 263 w Warszawie która drugi rok z rzędu wygrała ogólnopolskie zawody szkół sportowych w pływaniu. Każdego dnia stara się łączyć pływanie z swoja druga pasja jaka jest piłka woda.

 Obsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.