tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł
Bartłomiej Malinowski

Bartłomiej Malinowski

Bartek swoją przygodę ze sportem zaczął od pływania , które trenował 5 lat. następstwem tego sportu stał się tritahlon, który uprawiał przez kolejne 10 lat. Aktualnie trenuje ratownictwo wodne i crossfit. Swoją wiedzę i doświadczenie, które zdobył jako zawodnik zaczął przekazywać innym
Od kilku lat prowadzi różne grupy wiekowe : dzieci młodzież i dorosłych, od niedawna rozpoczał również przygodę jako wykładowca w Centrum Kształcenia kadr Sportowych. Jego wszechstronność i pasja do sportów wodych dają pozytywną energię podczas prowadzonych szkoleń instruktorskich z pływania.
Bartek to również były menager i trener fabryki triathlonu we Wrocławiu. Specjalizuje się w analizie ruchu podwodnego, korygowaniu ruchu podwodnego i poprawiania pozycji ciała w stylu motylkowym, grzbietowym, klasycznym i kraulu. Posiada 4- letnie doświadczenie jako instruktor pływania, od 9 lat trenuje triathlon, a od 6 lat posiada uprawnienia z ratownictwa wodnego. Aktualnie trenuje crossfit i ratownictwo wodne, jest również instruktorem w kilku wrocławskich szkołach pływania, oraz trenerem ratownictwa wodnego w Gimbasket. Jest wielokrotnym medalista pucharu Polski w triathlonie, oraz wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w ratownictwie wodnym.


Sport Fizjoterapia Oświata Online-Live Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS