tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
    Newsletter
MEN
Paweł Smolik

Paweł Smolik

 Paweł jest instruktorem kulturystyki, sportów siłowych, fitness oraz trenerem personalnym.  Jest sędzią w Federacji NAC w kulturystyce i fitness, czynnym kulturystą , który może pochwalić się wieloma osiągnięciami :

 W 2015 roku zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii cięzkiej dwóch federacji WBBF i WPF. W tym samym roku wystrtował w Brukseli w Mistrzostwach Europy gdzie zajął III miejsce w federacji WPF. Kolejne osiągnięcie to IV miejsce w Mistrzostwach Świata w Słowenii.
Sportami siłowymi zajmuje się od 22 lat i ciągle doskonali swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach , seminariach, oraz podczas zgrupowań Kadry Polski Kulturystów. Sporty siłowe to jego życia. Dzięki swojej wiedzy teoretycznej i praktycznej jest w stanie pomóc w osiągnięciu szczupłej sylwetki,poprawy kondycji oraz nauczenia zasad prawywieniowych i doboru suplementów diety.Paweł jest sędzią w Federacji NAC w kulturystyce i fitness.

Ukończone kursy i szkolenia:
- Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness- ćwiczenia siłowe
- Dietetyka i Suplementacja Poziom I, II , III
- Trener Personalny
- Trening FunkcjonalnyObsługa Klientów i Kursów
sekretariat@ckks.pl
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
 
Zaświadczenia i Marketing
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl
tel. 83 307 01 70
  • Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
    "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
    udzieloną przez PFR S.A.

    Wszytkie prawa zastrzeżonie.
    Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.