tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł
mgr Marta Czyżmgr Marta Czyżmgr Marta Czyż

mgr Marta Czyż

Magister sztuki, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Choreograf 5. i 6. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla telewizji Polsat.
Dyplomowany pedagog tańca jazzowego, związana z największą szkołą tańca w Polsce Egurrola Dance Studio (Warszawa oraz Konstancin-Jeziorna).
Trenerka zespołu tańca jazzowego „Imagine” (Egurrola Dance Studio), szkoleniowiec i choreograf zespołów tanecznych w Polsce.
Marta studiowała techniki tańca współczesnego w Contemporary Dance School w Hamburgu oraz otrzymała stypendium w duńskim college’u Oure Sport & Performing Arts na wydziale Taniec klasyczny oraz Modern.
W przeszłości zawodniczka tańca sportowego.
Marta może się również pochwalić występami jako solistka widowiska muzyki i tańca " Usłyszeć taniec ", które jest wystawiane w największych salach koncertowych w Polsce.
Na swoim koncie ma wiele osiągnięć zdobytych na mistrzostwach Polski oraz Świata federacji IDO oraz IFMD.Sport Fizjoterapia Oświata Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS