tel: 71 307 12 11, email: sekretariat@ckks.pl
 
ckks-logo
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Orzeł
Monika Bazylczuk

Monika Bazylczuk

"Od dziecka sport był nieodłącznym elementem mego życia, poprzez gimnastykę i akrobatykę, brazylijską sztukę walki Capoeira, aż w końcu do ciężkich, kulturystycznych treningów, ukierunkowanych na estetykę sylwetki pod kątem sportów sylwetkowych.
Jestem miłośniczką ciężkich treningów siłowych, lecz nie oznacza to, że neguję inne formy wysiłku fizycznego.
Zajmuję się endokrynologią, diabetologią, schorzeniami metabolicznymi, dietetyką kliniczną oraz psychodietetyką.
Na co dzień pomagam moim podopiecznym realizować cele sylwetkowe na treningach personalnych, a także pomagam im odzyskać utracone zdrowie z zakresu wyżej wspomnianych zaburzeń.
Jestem absolwentką wielu szkoleń i kursów, poszerzających moje kwalifikacje, a obecnie zgłębiam wiedzę na uniwersytecie holistycznej medycyny funkcjonalnej. Nieprawidłowy tryb życia, niezdrowe jedzenie i nieumiejętny trening, skutecznie mogą odebrać zdrowie. Wiedza, którą szerzę ma na celu przede wszystkim nie dopuścić do powstania wielu zaburzeń w organizmie, ale także pozwolić wrócić do zdrowia, jeśli już je utraciliśmy. Jestem absolutną zwolenniczką indywidualizmu w każdej dziedzinie życia, a już na pewno, kiedy chodzi o zdrowie. Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma dwóch identycznych jednostek chorobowych i identycznej terapii. Schemat idealny nie istnieje! To zdecydowanie najważniejsze motto w moim życiu.
Uważam, że holistyczne podejście do każdego człowieka, indywidualnie dobrane żywienie, trening oraz suplementacja prozdrowotna potrafią działać cuda, a farmakologia powinna być absolutną ostatecznością. Takiego właśnie podejścia chcę uczyć i taką wiedzę będę przekazywać na szkoleniach dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej, a także na kursach trenera personalnego/kulturystyki, na które serdecznie zapraszam."


Sport Fizjoterapia Oświata Szkolenia dofinansowane Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Facebook | CKKS YouTube | CKKS