Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

CKKS w pigułce.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Kształcenia Kadr Sportowych
jest zarejestrowana w następujących instytucjach państwowych:

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego  Nr 3/2015

Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych  Nr RSPO 126872

Rejestru Instytucji Szkoleniowych  Nr 2.02/00078/2015


Nasza działalność szkoleniowa rozpoczęła się 2 lipca 2007r.
Od tego czasu staramy się udoskonalać jakość kursów i ciągle poszerzać ofertę szkoleń.

Jeżeli na naszej stronie nie znajdziesz kursu, który by Cię zainteresował to do nas napisz.
Postaramy się zorganizować taki kurs specjalnie dla Ciebie w Twojej okolicy.

Prowadzimy nasze kursy we Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, Białej Podlaskiej, Białymstoku, Zamościu, Nowym Targu, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Kielcach, Łodzi, Poznaniu i wielu innych miastach w Polsce.

Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasze kursy nie były robione
"dla papierka" ale dla wiedzy i umiejętności.

Kładziemy bardzo duży nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w przyszłej pracy. To nasi kursanci, którzy podejmują pracę w dyscyplinie, w której się u nas szkolili, są naszą najlepszą wizytówką i rekomendacją.

Większość z naszych pracowników, zarówno instruktorzy jak i pracownicy biurowi, są to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Każdy uczestniczył w kilku kursach specjalizacyjnych i wyciągając z nich wnioski, wie jak przekazać wiedzę, która przyda się w pracy. W dużej mierze zależy nam na tym, aby ukończenie naszego kursu nie było tylko wpisem w CV ale również przepustką do dumnej pracy w gronie najlepszych kadr sportu.
Większość firm oferuje kursy prowadzone przez świetnych zawodników, mistrzów polski, europy lub świata zapominając, że każdy z nich, aby osiągnąć mistrzostwo miał obok siebie trenera, który swoją wiedzą i doświadczeniem kierował jego postępami, treningiem, dietą i to dzięki trenerowi osiągali upragnione mistrzostwo.

W naszej placówce instruktorami i wykładowcami są trenerzy, pedagodzy i głównie wykładowcy AWF, którzy mają doświadczenie w nauczaniu i w pracy trenerskiej. Należy pamiętać, że na kurs nie idzie się po to żeby pograć z reprezentantem Polski czy poćwiczyć z mistrzem kulturystyki. Celem jest poznanie zasad jak pracować z osobami w każdym wieku, z różnymi aspiracjami i potrzebami.

Zaufaj nam a się nie zawiedziesz!

Naszą placówkę znajdziecie bez problemu w rejestrach RSPO Kuratorium Oświaty.

Na stronach internetowych i profilach społecznościowych znajdziecie obecnie dziesiątki "firm", "placówek" itp., które prześcigają się w reklamach i zapewniają o jakości swoich szkoleń i ważności dokumentów. Na szczęście, dla nas wyznacznikiem jakości są: wykształcenie, doświadczenie i umiejętności pedagogiczne. Wyróżnia nas to na tle niezarejestrowanych "placówek", które nie podają na stronie numerów pozwoleń (bo ich nie posiadają) i innych firm szkoleniowych promujących się "super znanymi" osobistościami z portali społecznościowych, którzy poza zamiłowaniem do sportu (czego nie można im zarzucić), nie posiadają wykształcenia ani umiejętności przekazywania wiedzy. Kursy stają się obecnie prezentacją postępów instruktora, a nie nauczeniem jak osiągać efekty u każdego klienta z jakim przyjdzie nam pracować.

To, czyim dokumentem będziecie się posługiwać w przyszłej pracy, ma bardzo duże znaczenie więc polecamy dokładnie sprawdzić gdzie lokujecie swój czas i pieniądze, żeby to nie było wyrzucenie ich w błoto lub strata czasu.

Zapraszamy także na nasz profil na facebooku, na którym staramy się stopniowo przedstawiać Wam siebie personalnie.

Jesteśmy świadomi faktu, że jesteśmy dla wielu z Was nadzieją i pierwszym krokiem w karierze zawodowej jako trener, instruktor, nauczyciel czy fizjoterapeuta. Natomiast miejcie świadomość, że Wy kończąc nasze kursy jesteście dla nas wizytówką i nasze istnienie zależy od tego jak Was przygotujemy do zawodu i przyszłej pracy z klientami.
Zapisz się na kurs instruktorski Kursy doskonalące i uzupełniające Kursy na instruktora i trenera
Oddział dolnośląski CKKS
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Oddział lubelski CKKS
tel. 81 307 01 71

ul. Piłsudskiego 38 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie. Projekt i wykonanie : Bluestudio.pl