Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

„ Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie“

PASJE SPOSOBEM NA ŻYCIE

NASZA MISJA

Najważniejsze dla Nas jest to, żeby organizowane kursy nie były robione "dla papierka" ale dla wiedzy i umiejętności praktycznych.

Kładziemy bardzo duży nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w przyszłej pracy. Na stronach internetowych i profilach społecznościowych znajdziecie obecnie dziesiątki "firm", "placówek" itp., które prześcigają się w reklamach i zapewniają o jakości swoich szkoleń i ważności dokumentów. Na szczęście, dla Nas wyznacznikiem jakości są: wykształcenie, doświadczenie i umiejętności pedagogiczne

KIM JESTEŚMY

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych jest zarejestrowana w następujących instytucjach państwowych:

Nasza działalność szkoleniowa rozpoczęła się 2 lipca 2007r. Od tego czasu staramy się udoskonalać jakość kursów i ciągle poszerzać ofertę szkoleń. To, czyim dokumentem będziecie się posługiwać w przyszłej pracy, ma bardzo duże znaczenie więc polecamy dokładnie sprawdzić gdzie lokujecie swój czas i pieniądze, żeby to nie było wyrzucenie ich w błoto lub strata czasu.

GDZIE SZKOLIMY

Organizujemy kursy na terenie całego kraju. Lokalizacje kursów staramy się dostosować do zapotrzebowania naszych odbiorców.

BUDOWA OFERTY CKKS

Organizujemy dla Was cyklicznie około 30 kursów:

Jeśli jesteś zainteresowany kursem lub szkoleniem, którego obecnie nie mamy w ofercie, skontaktuj się z nami.

PRACOWNICY I KADRA SZKOLENIOWA

Pracownicy CKKS to głównie absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, sportowcy i pasjonaci sportu. Wymagamy aby nasza kadra uczestniczyła w kilku kursach specjalizacyjnych.

Nasi instruktorzy to zawodowcy, profesjonaliści oraz wspaniali pedagodzy. Ludzie z pasja, stale podnoszący swoje umiejętnosci. Kadra szkoleniowa to jeden z naszych priorytetów. Jesteśmy otwarci na nowych prowadzących, stawiających na rozwój i dla których przekazywanie swojej wiedzy to przyjemność a nie praca i obowiązek. I ty możesz w przyszłości dołączyć do naszej kadry!

Wiele firm oferuje kursy prowadzone wyłącznie przez byłych mistrzów, zapominając, że bycie wybitnym zawodnikiem nie zawsze przekłada się na umiejętności pedagogiczne, trenerskie.

Zaufaj nam a się nie zawiedziesz!

Jesteśmy świadomi faktu, że dla wielu z Was ukończenie naszego kursu jest nadzieją i pierwszym krokiem w karierze zawodowej jako trener, instruktor, nauczyciel czy fizjoterapeuta.

Nasi Absolwenci to nasza wizytówką a sukces CKKS zależy od tego jak Was przygotujemy do zawodu i przyszłej pracy z klientami.ZNAJDZ NAS
Łącza do FB instagram i reszta ....


Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs
Oddział dolnośląski CKKS
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Oddział lubelski CKKS
tel. 81 307 01 71

ul. Piłsudskiego 13/8, 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS