Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł


Paweł Ciechan nadchodzące szkolenia i kursy

Paweł Ciechan zasilił szeregi CKKS


Małymi kroczkami jak widzicie nasza profesjonalna kadra się rozrasta, dziś chcielibyśmy przedstawić wam kolejnego doświadczonego wykładowcę, a jest nim Paweł Ciechan. Poniżej w paru zdaniach postaramy się przedstawić Państwu osobę Pawła.
 

Wykładowca z klasą


Paweł Ciechan ukończył studia wyższe (pedagogika i pychologia) co pozwala mu na utrzymywanie bardzo wysokiego poziomu dydaktycznego, jest to dla nas niezwykle istotne. Pozwala to mu również na utrzymanie doskonałego kontaktu z kursantami. Paweł jest ikoną sportów siłowych, a jego osiągnięcia są imponujące, jest również autorem cyklu artykułów o systemach treningowych w magazynie Perfect Body.
 

Osiągnięcia Pawła Ciechana są imponujące


Paweł jest członkiem kadry narodowej w Kulturystyce, jest również Vice Mistrzem Świata w Kulturystyce, wielokrotnym finalistą mistrzostw Polski, Świata i Mister Uniwersum, takimi osiągnięciami mogą pochwalić się tylko nieliczni.

Paweł w naszej placówce będzie prowadził kury trenera personalnego, instruktora kulturystyki jak i swoje autorskie szkolenia doskonalące (Systemy treningów kulturystycznych), które niebawem znajdą się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, już niebwawem pojawią się terminy kursów z naszym nowym wykładowcą.
Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs
Oddział dolnośląski CKKS
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Oddział lubelski CKKS
tel. 81 307 01 71

ul. Piłsudskiego 13/8, 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS