Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli OrzełOFERTA ZIMA 2017-2018

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów zimowych!

Informacje dotyczące kursów:

Kurs Instruktora Narciarstwa

W trakcie szkolenia naszych kursantów, kładziemy szczególny nacisk na doskonalenie techniki jazdy i umiejętności z zakresu dydaktyki i metodyki nauczania narciarstwa zjazdowego. Ważne jest także zdobycie przez Was mistrzowskich umiejętności oraz obszernej wiedzy z zakresu rozwoju motorycznego i możliwych barier ruchowych.

cena od 990 zł
Lokalizacja kursów:
http://ckks.pl/kurs/kurs-na-instruktora-narciarstwa

Kurs Instruktora Snowboardu

Wychodząc naprzeciw potrzebom adeptów snowboardingu proponujemy szkolenie na stopień instruktora snowboardu. Kładziemy nacisk na opanowanie niezbędnych informacji do prowadzenia zajęć, technik jazdy oraz na zdobycie obszernej wiedzy z zakresu dydaktyki i metodyki nauczania. Na każdym etapie zaawansowania i rozwoju psychomotorycznego wyróżni on Was na rynku pracy, a rzetelne przygotowanie z pewnością docenią Wasi przyszli klienci.

cena od 990 zł
Lokalizacja kursów:
http://ckks.pl/kurs/kurs-na-instruktora-snowboardu

Kurs Instruktora Narciarstwa Biegowego

Ważne jest żeby biegać ale jeszcze ważniejsze jest to, żeby biegać prawidłową techniką. Kurs instruktora narciarstwa biegowego przygotuje nas w 100% aby nauczyć naszych podopiecznych prawidłowej techniki biegania, żeby mogli czerpać z narciarstwa biegowego jak najwięcej przyjemności
Na kursie omawiamy i doskonalimy jazdę techniką dowolną oraz klasyczną. Uczymy jak stopniować poziom trudności i intensywności zajęć, adekwatnie do wieku, umiejętności ruchowych i wydolnościowych naszych podopiecznych.

cena od 990 zł
Lokalizacja kursów:
http://ckks.pl/kurs/kurs-na-instruktora-narciarstwa-biegowego

Kurs Instruktora Łyżwiarstwa

Naszym zdaniem bezapelacyjnie jest potrzebny! Samo poruszanie się na łyżwach to nie lada wyzwanie, a co dopiero jazda szybka czy figurowa. Każde wyczynowe popisy na lodzie wymagają koordynatora czyli osoby, która będzie korygowała błędy i szkoliła wedle dobrego rzemiosła. Dlatego warto jest odbyć kurs instruktora łyżwiarstwa . Jeśli łyżwiarstwo jest Twoją pasją, ten kurs jest dla Ciebie.

cena od 990 zł
Lokalizacja kursów:
http://ckks.pl/kurs/kurs-na-instruktora-lyzwiarstwa
Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs
Obsługa klientów i kursów
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Dział Zaświadczeń i Marketingu
tel. 83 307 01 70

ul. Piłsudskiego 13/8, 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS