Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

CKKS sponsorem Super Finału Ekstraligii Unihokeja

Ekstraliga Unihokeja razem z CKKS

14 maja 2016r. odwiedziliśmy po raz kolejny Nowy Targ, czyli stolicę Unihokeja w Polsce. Byliśmy tam jednym z głównych sponsorów turnieju finałowego ekstraligi Unihokeja ligi Polskiej.

Cieszymy się, że w dużym stopniu dzięki nam, kibice (i zarazem MY) mogli zaobserwować naprawdę bardzo ciekawe widowisko stojące na najwyższym poziomie!

Większość z Was myśli sobie pewnie, że Unihokej to dyscyplina niszowa i kompletnie nie emocjonująca… Troje z nas, którzy tam pojechali też tak myślało ale już po pierwszych akcjach meczu o 3 miejsce kobiet zmieniliśmy zdanie. Uwierzcie nam na słowo, że jest to jeden z najbardziej emocjonujących i szybkich sportów drużynowych! Po niezwykle zaciętych meczach, które wyłoniły medalistów u kobiet i mężczyzn byliśmy pełni pozytywnych emocji.

Dlatego też jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zafundować nagrody o łącznej puli, która przekroczyła 20tys zł. Jesteśmy pewni, że jeśli tylko będzie możliwość kolejnej takiej współpracy w przyszłości, z przyjemnością się zgodzimy.

Pan Artur Kasperek zadbał o najdrobniejsze szczegóły organizacyjne, tak by turniej wyglądał jak najbardziej profesjonalnie. Udało mu się to w stu procentach, bo czuliśmy się jak na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia w przyszłości meczu Unihokeja na najwyższym poziomie, a na pewno zainteresujecie się tą dyscypliną!
My jesteśmy zachwyceni.

W naszej ofercie znajdziecie także kurs na instruktora unihokeja
Szczegóły dotyczące kursu na instruktora unihokeja
Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS