Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

11 URODZINY CKKS

11 URODZINY Centrum Kształcenia Kadr Sportowych

Na dzień 2 lipca 2018 r. przypadają 11 urodziny CKKS.

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych to:
11 lat organizacji szkoleń i kursów ! W ciągu naszej działalności  kursy i szkolenia CKKS ukończyło ponad 15000 ABSOLWENTÓW!
W pracę CKKS zaangażowane są dwa biura - Wrocławskie (siedziba główna) Dział Obsługi Klientów i Kursów gdzie Marta i Grzegorz codziennie zajmują się obsługą klientów, kursów i współpracujących trenerów. W Białej Podlaskiej od prawie trzech lat znajduje się Dział Zaświadczeń i Marketingu, w którym Daria i Iwona przygotowują i wydają dokumenty potwierdzające udział w kursach.  Naszą pracę codziennie wspierają informatyk Michał oraz grafik Damian.
Osobą, która stworzyła  firmę oraz jest wzorem i pomysłodawcą większości działań placówki jest Dyrektor Bartłomiej Cienciała. Dyrektor to nie tylko osoba zarządzająca placówką ale menager łączący pracę obu biur i wybitny fizjoterapeuta, który od lat czynnie zaangażowany jest w pracę jako wykładowca CKKS.
Działalność CKKS to 100 STALE WSPÓŁPRACUJĄCYCH TRENERÓW I WYKŁADOWCÓW - dziękujemy Wam za wkład i zaangażowanie!
PONAD 1500 ZREALIZOWANYCH FORM SZKOLENIOWYCH!
CYKLICZNIE PROWADZIMY 50 SZKOLEŃ I KURSÓW!
15 MIAST W KTÓRYCH REGULARNIE ORGANIZOWANE SĄ KURSY I SZKOLENIA.
CO MIESIĄC WYSYŁAMY DO WAS OKOŁO około 150 LISTÓW Z DYPLOMAMI, CERTYFIKATAMI I LEGITYMACJAMI potwierdzających udział w szkoleniach i kursach!

URODZINOWE PROMOCJE i KONKURSY


W tym wyjątkowym dniu 2 LIPCA 2018 przygotowaliśmy dla Wszystkich promocje i konkursy organizowane przez CKKS i naszego FB /ckkspl

Nagrodą główną będzie możliwość odbycia wybranego kursu lub szkolenia z dostępnej oferty CKKS na stronie www.ckks.pl za symboliczną kwotę 1zł!

Szczegóły już dzisiaj na Facebooku CKKS
https://web.facebook.com/ckkspl/
Ponadto przygotowaliśmy dla Was liczne BONY kwotowe i rabatowe oraz gratisy reklamowe i prezenty w postaci akcesoriów dla masażystów i fizjoterapeutów.
Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
tel. 793 244 744
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS