Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

Kurs sternika motorowodnego

Terminy

Sternik motorowodny (Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego) - rozporządzenie Ministra Sportu z 09.04.2013, Dz.U.poz.460

Kurs przygotowujący do egzaminu na patent sternika motorowodnego w oparciu o wymagania egzaminacyjne zawarte w rozporządzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia teoretyczne prowadzimy na sali wykładowej w Białej Podlaskiej. Część praktyczną (ok 2h pływania) każdy odbywa indywidualnie w terminie ustalonym z naszym instruktorem na zbiorniku wodnym w miejscowości Bereza koło Międzyrzeca Podlaskiego. Szkolimy, aż do pełnego opanowania wszystkich manewrów egzaminacyjnych.

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego odbywa się egzamin przed komisją wyznaczoną przez PZMiNW. Opłatę egzaminacyjną uiszcza się gotówką Komisji Egzaminacyjnej przed rozpoczęciem egzaminu.

Wymagania:

Ukończone 14 lat i zdany egzamin, na którym należy okazać: dowód tożsamości, a niepełnoletni zgodę rodziców. Osoby korzystające ze zniżek winne okazać ważną legitymację studencką lub szkolną.

Uprawnienia:

Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich 2 mile morskie od brzegu w porze dziennej.

Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą prowadzić jachty z silnikami o mocy do 60 kW (80 KMech).

Ramowy program kursu

Teoria:

Praktyka:

Cennik PZMWiNW

Wysokości opłat za przeprowadzenie egzaminu na poszczególne rodzaje stopni żeglarskich i motorowodnych oraz egzaminu uprawniającego do holowania narciarza wodnego lub statków powietrznych oraz opłat za czynności związane z wydaniem dokumentu potwierdzającego posiadanie odpowiednich kwalifikacji do uprawiania żeglarstwa: patentu i licencji.

1. Opłata za przeprowadzenie egzaminu na:

2. Opłata za czynności związane z wydaniem patentu albo licencji wynosi 50 zł.

3. Uczniowie i studenci w wieku do 26 lat uiszczają opłaty, o których mowa w ust. 1-2, w wysokości 50% po przedstawieniu kopii ważnej legitymacji szkolnej.

Terminy kursów

Poniżej przedstawiamy terminarz kursów instruktorskich, trenerskich i szkoleń w poszczególnych miastach.


Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy na "" nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.
W tym celu prosimy o kontakt.
- Ocena:10 / 10Niezbędne informacje do zapisów na szkolenie, kurs doskonalący bądź kurs medyczny.Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs
Oddział dolnośląski CKKS
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Oddział lubelski CKKS
tel. 81 307 01 71

ul. Piłsudskiego 13/8, 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS