Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

Kurs dietetyki sportowej

Terminy

Dietetyka jest podstawą przy wzmożonej aktywności!


Świadomość Polaków w kwestii zdrowego trybu życia wzrasta z roku na rok. Bycie fit nie jest już tylko modą kreowaną przez media. Dla wielu osób stało się to stylem życia. Dbałość o piękną, wysportowaną sylwetkę to nie tylko godziny spędzone na treningu. To również dobrze dopasowana dieta.

Kurs dietetyki sportowej jest skierowany do wszystkich osób, dla których dbałość o stan zdrowia jest priorytetem. Bez względu na to czy jesteśmy sportowcami, czy amatorami nasza dieta musi być zbilansowana. Dostarczenie odpowiedniej ilości trzech podstawowych makroskładników – węglowodanów, białek i tłuszczów powinno być priorytetem. Nie warto eksperymentować ze zdrowiem i bazować jedynie na niesprawdzonych informacjach z internetu.

Do kogo skierowane jest szkolenie dietetyki sportowej?


Kurs dietetyki sportowej to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy racjonalnie podchodzą do tematu aktywności fizycznej. To inwestycja w siebie oraz w przyszłość. Osoby, które ukończą profesjonalny kurs dietetyki sportowej zdobędą niezbędną wiedzę do budowania planu żywieniowego powiązanego z treningiem.

Dla profesjonalistów posiadających legitymację instruktorską lub trenerską jest to szansa na rozwinięcie swoich możliwości i zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Dzięki temu efekty pracy z podopiecznymi będą szybciej widoczne i trwalsze. Wzrośnie również poziom zadowolenia klientów.

Dlaczego dietetyka sportowa jest istotna?


Wyczerpujący trening w połączeniu ze źle dopasowanym systemem żywienia stanowi ogromne zagrożenie dla organizmu. Zdrowe odżywianie, oraz dostarczenie odpowiedniej ilości niezbędnych składników odżywczych jest niezbędne przy uprawianiu sportu, oraz przy regularnej aktywności fizycznej. Dobranie odpowiedniej diety, uwzględniając wszelkie czynniki począwszy od stanu zdrowia, rodzaju podejmowanej aktywności, płci, itp nie jest łatwym zadaniem. Dlatego bardzo istotne jest zdobycie wiedzy od profesjonalistów i unikanie przypadkowych publikacji działając na własną rękę. Zdrowie, przez błędy można bardzo łatwo stracić, a ciężko odbudować.

Program kursu:

DIETETYKA W SPORCIE (CZAS TRWANIA 8 GODZIN)Cena: 290zł
Ilość godzin: 16
Godziny zajęć uzależnione są to od miasta w którym odbywa się szkolenie

Zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN III/1
oraz dyplom na druku CKKS z hologramem

Procedura zgłoszenia na kurs:
Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia, znajdujący się na dole strony
Wpłacić 100 złzaliczki (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych
52-131 Wrocław
ul. Buforowa 4e
mBank S.A. nr rachunku bankowego:
08 1140 2004 0000 3702 6852 8371

tytułem: Dietetyka, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne:
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego
e-mail: wroclaw@ckks.pl lub tel: 71 307 12 11 (Oddział Wrocław)
e-mail: lublin@ckks.pl lub tel: 81 307 01 71 (Oddział Lublin)
Terminy kursów

Poniżej przedstawiamy terminarz kursów instruktorskich, trenerskich i szkoleń w poszczególnych miastach.Jeżeli podane powyżej terminy na "Kurs dietetyki sportowej" nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.
W tym celu prosimy o kontakt.
- Ocena:10 / 10Niezbędne informacje do zapisów na szkolenie, kurs doskonalący bądź kurs medyczny.Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs
Oddział dolnośląski CKKS
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Oddział lubelski CKKS
tel. 81 307 01 71

ul. Piłsudskiego 13/8, 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS