Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł

ADEPT PT Lev.1

  1. inż. Marta Różacka Trener personalny, masażystka
  2. Kuba Adamowski Trener Parkour
  3. Małgorzata Nowicka Certyfikowany Zen Coach
  4. mgr Anna Bogucka Trener personalny, Instruktor boksu
  5. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  6. mgr Kacper Półtorak Fizjotarapeuta
  7. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  8. mgr Klaudia Lampa Manager Sportu, Dietetyk, Trener Personalny

BIEGOWE

  1. Dawid Matwijów mgr Wychowania Fizycznego

DIETETYKA KLINICZNA

  1. mgr Michał Wandzel Dietetyka Kliniczna i Sportowa
  2. Monika Bazylczuk

DIETETYKA POZIOM I

  1. Joanna Gruszecka Trener Personalny, Dietetyk Sportowy

DIETETYKA SPORTOWA

  1. Adrian Chrobok Trener personalny, Aerobic&Step instructor
  2. Karol Makiel Dietetyk
  3. mgr Michał Wandzel Dietetyka Kliniczna i Sportowa
  4. Monika Bazylczuk

FITNESS

  1. Adrian Chrobok Trener personalny, Aerobic&Step instructor
  2. Agnieszka Wiśniecka Instruktor Fitness
  3. Joanna Zomerfeld (Instruktor Fitness)
  4. Katarzyna Pińska (Instruktor Fitness, Trainer Nike Poland)
  5. Magdalena Łojewska (Instruktor Fitness)
  6. mgr Agata Krzemińska Instruktor Fitness Warszawa
  7. mgr Agnieszka Jarek mgr WF, Instruktor Fitness
  8. mgr Anna Horobiowska Instruktor Fitness
  9. mgr Edyta Szymkiewicz-Tarka Instruktor Fitness
  10. mgr Joanna Kwiatkowska mgr WF, Instruktor Fitness
  11. mgr Katarzyna Budny mgr WF , Instruktor Fitness
  12. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  13. mgr Katarzyna Santolak Instruktor Fitness
  14. mgr Monika Budzicka mgr WF, Instruktor Fitness

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław

KETTEBELL

  1. Damian Sipiorski mgr WF
  2. Marcin Macius Trener Personalny , Dietetyk Sportowy

KOSZYKÓWKA

  1. mgr Anita Góźdź mgr Fizjoterapii, Instruktor Koszykówki

KULTURYSTYKA

  1. Marcin Macius Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  2. mgr Paweł Ciechan V-ce Mistrz Świata w Kulturystyce

ŁYŻWIARSTWO

  1. Ada Tymczak Instruktor Łyżwiarstwa
  2. mgr Martyna Chojnacka Instruktor Łyżwiarstwa

MASAŻ I i II

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ KLASYCZNY

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ SPORTOWY

  1. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  2. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

  1. mgr Jacek Link mgr WF, Instruktor/Wykładowca CKKS
  2. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  3. mgr Marcin Horodecki Instruktor Narciarstwa

NORDIC WALKING

  1. mgr Kamil Dzietczyk mgr WF, Instruktor Nordic Walking i Lekkoatletyki
  2. mgr Sylwia Telatyńska Instruktor Nordic Walking, pedagog

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii
  4. mgr Mateusz Ferens mgr WF, Instruktor Pływania i PPP)

PIŁKA NOŻNA

  1. mgr Andrzej Góźdź (mgr WF, Trener UEFA A)
  2. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B
  3. mgr Sławomir Soliński (mgr WF, Trener UEFA A)

PIŁKA RĘCZNA

  1. mgr Krzysztof Przybylski trener piłki ręcznej I klasy
  2. mgr Łukasz Kandora trener piłki ręcznej II klasy
  3. mgr Maciej Szestakow Instruktor Piłki Ręcznej
  4. mgr Wojtek Pieńczewski Trener II klasy

PŁYWANIE

  1. mgr Sebastian Karczewski mgr WF
  2. Justyna Polak Instruktor Pływania
  3. mgr Janusz Styrna mgr WF, Instruktor Pływania
  4. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  5. mgr Magdalena Pasieka mgr WF, Instruktor Pływania i Windsurfingu
  6. mgr Marcin Rodak Instruktor Pływania
  7. mgr Maurycy Włoka (mgr WF, Trener Personalny)
  8. mgr Paulina Certa Trener II klasy w pływaniu
  9. mgr Rafał Wiak (mgr WF, Instruktor Pływania)
  10. mgr Sebastian Korus Instruktor Pływania
  11. Piotr Sołśnia Instruktor Pływania

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

  1. inż. Marta Różacka Trener personalny, masażystka
  2. Marcin Macius Trener Personalny , Dietetyk Sportowy

SAMOOBRONA

  1. Arkadiusz Strzelczyk Samoobrona
  2. Łukasz Grochowski (Trener MMA Okniński Team)
  3. mgr Kamil Sobol mgr WF, Instruktor Kajakarstwa, Trener Taekwondo
  4. mgr Tomasz Lewandowski (mgr WF, Instruktor Sztuk Walki)
  5. Tomasz Maziarz (Instruktor Sztuk Walki)

SIATKÓWKA

  1. mgr Iwona Kandora Instruktor Piłki Siatkowej
  2. mgr Paweł Wrzeszcz Trener klasy mistrzowskiej piłki siatkowej
  3. mgr Rafał Jarząbski mgr WF, Trener Piłki Siatkowej
  4. mgr Ryszard Wolski (mgr WF, Trener Piłki Siatkowej)

SNOWBOARD

  1. Krzysztof Chmielewski (Instruktor CKKS)
  2. mgr Jacek Link mgr WF, Instruktor/Wykładowca CKKS

STEP BASIC

  1. Adrian Chrobok Trener personalny, Aerobic&Step instructor

SURVIVAL

  1. mgr Wojciech Zarzeczny Instruktor Survivalu
  2. Sławomir Chilmon Instruktor Survivalu

TANIEC

  1. Jacek Bajor mgr WF, Instruktor Tańca
  2. Marcin Węgrzynek Instruktor Tańca
  3. mgr Bartosz Skrzypek Instruktor Tańca
  4. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness

TAPING

  1. mgr Anita Góźdź mgr Fizjoterapii, Instruktor Koszykówki
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  3. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  4. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

TENIS ZIEMNY

  1. Maciej Mikita (Trener Tenisa Ziemnego
  2. mgr Tomasz Łaciński (mgr WF, Trener Tenisa Ziemnego)

TERAPIA MANUALNA

  1. mgr Kacper Półtorak Fizjotarapeuta

TKANKI GŁĘBOKIE

  1. mgr Anita Góźdź mgr Fizjoterapii, Instruktor Koszykówki
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  3. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  4. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta

TKANKI MIĘKKIE

  1. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta

TRENER PERSONALNY

  1. Adrian Chrobok Trener personalny, Aerobic&Step instructor
  2. inż. Jakub Undra Trener Personalny
  3. Kamil Romanek Trener Personalny
  4. Łukasz Grochowski (Trener MMA Okniński Team)
  5. Marcin Macius Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  6. mgr Adrian Piechówka Trener Personalny
  7. mgr Artur Grzegorczyk mgr WF, Trener Personalny
  8. mgr Dorota Galińska mgr WF, Trener Personalny, Instruktor Fitness
  9. mgr Jakub Gozdur Trener Personalny
  10. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  11. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  12. mgr Katarzyna Szczygielska (mgr WF, Trener Personalny)
  13. mgr Małgorzata Refcio mgr WF, Trener Personalny
  14. mgr Małgorzata Szarkowska (Trener Personalny Instruktor Fitness)
  15. mgr Marcin Markuszewski Trener Personalny
  16. mgr Marta Cieślak Trener personalny, Instruktor Fitness
  17. mgr Maurycy Włoka (mgr WF, Trener Personalny)
  18. mgr Michał Buczek mgr WF, Trener Personalny, Trener Crossfit
  19. mgr Michał Wiszowaty mgr WF, Trener Personalny
  20. mgr Monika Kastelik Trener Personalny
  21. mgr Patryja Szydłowska (Trener Personalny Instruktor Fitness, Pole Dance)
  22. mgr Paweł Ciechan V-ce Mistrz Świata w Kulturystyce
  23. mgr Paweł Saniewski Trener Personalny, mgr WF
  24. mgr Piotr Czajkowski (mgr WF, Trener Personalny)
  25. mgr Piotr Kołodziejczyk Trener Personalny
  26. mgr Przemysław Wołoszyn Trener Personalny
  27. Michał Paćko
  28. Monika Bazylczuk
  29. Piotr Witczak

TRENING FUNKCJONALNY

  1. Damian Sipiorski mgr WF

TRX

  1. Marcin Macius Trener Personalny , Dietetyk Sportowy

UNIHOKEJ

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

WINDSURFING

  1. mgr Maciej Michał Bajbak mgr WF. Instruktor/Wykładowca AWF i CKKS

WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa

ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA

  1. Adrian Chrobok Trener personalny, Aerobic&Step instructor
  2. mgr Klaudia Lampa Manager Sportu, Dietetyk, Trener Personalny

Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs
Oddział dolnośląski CKKS
tel. 71 307 12 11

ul.Buforowa 4e, 52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie

Oddział lubelski CKKS
tel. 81 307 01 71

ul. Piłsudskiego 13/8, 21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie


łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS