Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
Jacek Bajor

Jacek Bajor

Z muzyką ma do czynienia od najmłodszych lat. Już jako pięciolatek występował na deskach Opery Bałtyckiej w spektaklu " Madame Butterfly". uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia. Z tańcem zapoznał sie w 2005 roku, kiedy to zapisał sie na zajecia Street Dance.

W 2006 roku wyjechał na warsztaty do Dusseldorfu gdzie szkolił sie u mistrzów Hip Hopu ( Henryk Link), House( Meech), i Lockingu ( Greg Campbellock Jr) i to na dobre przypieczętowało jego związek z tańcem. W 2007 roku ukończył kurs instruktora tańca. Od tego czasu chętnie dzieli się swoją wiedzą na zajęciach i warsztatach. Wraz z Formacja Enzym crew reprezentował Polskę jako "Team Poland" na międzynarodowych zawodach w Czechach (SDK) oraz Niemczech (Funkin Styles). Z tą samą Grupą dotarł do półfinału III edycji programu "Mam Talent

Współuczestniczył w pierwszym w Polsce projekcie House Dance "Coz of Dance" na zaproszenie Justyny Lichacy, podczas "Hip Hop Groove Festivalu" w Warszwie. Wraz z grupą UDP organizował jamy, warsztaty, oraz zawody (The Styles Crash). Jego mocna stroną w tańcu są muzykalność i wszechstronność.


Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
tel. 793 244 744
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS