Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
mgr Joanna Kwiatkowska

mgr Joanna Kwiatkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu; specjalizacja - Fitness-  Nowoczesne Formy Gimnastyki, jak również Akademii Morskiej w Gdyni; specjalizacja- Usługi Żywieniowe i  Dietetyka.

Niegdyś czynna zawodniczka Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak, reprezentantka Polski w kraju i za granicą w Fitness Sportowym. Mistrzyni Polski, dwukrotna Mistrzyni Europy, parokrotna  vice Mistrzyni Polski i Świata w swojej kategorii .
Długa kariera sportowa pozwoliła na zdobycie umiejętności i wiedzy potrzebnych do odpowiedzialnego i świadomego działania w zawodzie instruktora sportu.

Cztery lata temu ukończyła swój pierwszy kurs na instruktora fitness który był zarazem początkiem w karierze  instruktora rekreacji ruchowej. Prowadzi zajęcia typu fitness, gimnastyki, pole dance. W chwili obecnej  realizuje i spełnia się jako szkoleniowiec przekazując swoją wiedzę i pasję innym.


Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS