Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
mgr Monika Budzicka

mgr Monika Budzicka

Nasza wykładowczyni jest absolwentką Akadamii Wychowania Fizycznego w Krakowie- wydział Wychowanie Fizyczne i Sport ze specjalnością Piłka Ręczna.
Swoja przygodę ze sportem rozpoczęła bardzo wcześnie trenując piłkę ręczną najpierw w lidze młodzieżowej w Giżycku, a następnie trafiła do II ligi.W trakcie studiów na krakowskim AWF grała zawodowo w I lidze w zespole AZS AWF KUSY Kraków. Do dnia dzisiejszego nie zaprzestała kontaktu z ukochana dyscyplina sportu. Monika jest trenerm II klasy w piłce ręcznej - przez 3 lata w SMS Żywiec prowadziła juniorki starsze a nastepnie  III ligę męźczyzn.
Obecnie Monika prowadzi drużynę młodzieżową  Crakovii , oraz jest trenerem przygotowania motorycznego w zespole KS Crakovia 1906.
Z naszą placówką Monika związana jest od 3 lat, prowadzi kursy dla przyszłych instruktorów fitness oraz szkolenia i warsztaty dla osób, które posiadają już legitymację instruktorskie z tej dziedziny sportu.
Ponadto Nasza wykładowczyni jest licencjonowaną instruktorską programów Les Mills, takich jak BodyPump oraz CXWORX.
Jak twierdzi sama najlepiej czuje się w zajęciach siłowych, dąży do tego aby kursanci wychodzili z jej szkoleń usatysfakcjonowani i spełnieni dobrze wykonaną pracą i treningiem.


Prowadzi szkolenia

Kurs Instruktora Fitness
od 20 do 25 sierpnia 2018
Rusza
Kraków zapisz się

Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
tel. 793 244 744
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS