Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
Mariusz Król

Mariusz Król

 Mariusz przygodę ze sportem zaczął w 2008 roku. Przez 3 lata pasjonował się trójbojem siłowym, gdzie odnosił jako młody zawodnik już wiele sukcesów. Aktualnie poświęcił się tematyce kulturystyki, która w odróżnieniu od trójboju siłoweo większą uwagę skupia na modelowaniu sylwetki. Obecnie spełnia sie jako trener personalny.

Swój wolny czas poświęca doskonaleniu umoejętności oraz poszerzaniu wiedzy poprzez liczne szkolenia. W praktyce stawia na indywidualne podego klienta co jest kluczem do sukcesu.Obecnie przygotowuje się do zawodów w kategorii kulturystyki ekstremalnej w sezonie letnim.

Posiada uprawnienia : instruktora kulturystyki, trójboju siłowego, instruktora kettelbels, instruktora gimnastyki korekcyjnej, trenera personalnego ze specjalnością kulturystyka, trenera przygotowania motorycznego. Ma ukończony kurs z dietetyki oraz medycyny sportowej.


Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS