Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
mgr inż. Małgorzata Szarkowskamgr inż. Małgorzata Szarkowska

mgr inż. Małgorzata Szarkowska

 

 

Nasza prowadząca jest trenerem personalnym certyfikowanym przez Międzynarodową Organizację REPS, skończyła w tym kierunku 2-letnią szkołę trenerską. Poza tym jest inżynierem mechaniki i budowy maszyn, dlatego bardzo dobrze rozumie biomechanikę oraz układ ruchu. Przez 2 lata uczyła się również na Uniwersytecie w Kopenhadze, gdzie zwiększyła swoje kompetencje. Zdobyła dyplom renomowanej szkoły Peak Pilates, który uprawnia do prowadzenia zajęć na maszynach pilates, takich jak: reformer, cadillac oraz wiele innych. Ukończyła wiele szkoleń u najbardziej uznanych w Polsce i na Świecie specjalistów w dziedzinie medycznego treningu, fizjoterapii, pilates, treningu funkcjonalnego oraz kursy Anatomy Trains in Motion skupiające się na pracy na powięzi.

Od wielu lat prowadzi szkolenia dla trenerów personalnych, gdzie uczy swoich podopiecznych jak stać się kompetentnym i holistycznym trenerem. Współpracuje również z najlepszymi szkoleniowcami i organizuje szkolenia pilates. 

Jednym z
jej osiągnięć jest otwarcie własnego ekskluzywnego Studio Szarkowska&Genderka, gdzie cały zespół specjalistów: trenerów, fizjoterapeutów i masażystów dba o naszych podopiecznych każdego dnia na najwyższej jakości sprzęcie. W treningu z podopiecznymi poza specjalistyczną wiedzą treningową wykorzystuje również do pracy metody dr A. Lowena, których celem jest przywrócenie równowagi cielesnej.

Zawód trenera personalnego wybrała, ponieważ uwielbia patrzeć jak ludzie pięknieją oraz robią się coraz sprawniejsi. Specjalizuje się w treningach usprawniających, pro-zdrowotnych, odchudzających, PILATES, zdrowy kręgosłup oraz treningach funkcjonalnych. Uwielbia uczyć innych. Jej cała rodzina to nauczyciele, dlatego ten zawód traktuje jako powołanie. 

 
Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS